lek. med. Robert Muszyński

Chirurg naczyniowy

Witam. Byłam na wizycie u Pana dr. Muszyńskiego i postawił diognozę na podstawie badania Dopllera. Czyli jeśli kostki u stopy mam opuchnięte i są w nich duże wysięki i wielki ból w stopach, nie mogę ruszyć stopą, a dopler wyszedł w porządku, to według Doktora nie ma żadnych problemów z naczyniami i odesłał mnie do ortopedy. Gdy my wytłumaczyłam , że jak smaruję nogi maścią heparyną i ubieram pończochy uciskowe i wtedy mam ulgę, to powiedział abym zakładała pończochy uciskowe i na tym koniec rozmowy i skasował kasę. Pan doktor zasugerował się tylko wynikiem badania Doplera , a nie wie że nie tylko są naczynia głębokie , bo także są powierzchowne, włosowate, limfy. Nie polecam tego lekarza.

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pana dr. Roberta Muszyńskiego. Indywidualne i profesjonalne podejście! Gorąco polecam :)

Lekarz bardzo uprzejmy i rzeczowy.Oczywiście nie jest uzdrawiaczem ale polecił co zrobić ,jakie bandaże stosować aby noga się zagoiła.

Pan doktor operował mi obydwie nogi ( około 10 lat temu). Super chirurg, może nie jest zbyt wylewny ale rękę ma super. Inni pacjenci po operacji mieli (operowani przez innych lekarzy) mieli komplikacje u mnie było wszystko zrobione super. Gorąco polecam jeśli chodzi o usuwanie żylaków.

Mało wylewny ale nie tego oczekuje od lekarzy! jest konkretny i to się chwali.

Mało wylewny ale nie tego oczekuje od lekarzy! jest konkretny i to się chwali.

robil operacje mojej zonie i bylo bardzo super

robil operacje mojej zonie i bylo bardzo super

Po wizycie w SOR - podejrzenie zapalenia zakrzepowego żył nogi prawej, zaopatrzony w heparynę i piroxicam oraz skierowanie do objęcia leczeniem. Wizyta w naczyniówce bonifratrów - rejestracja 1 godz, USG 1,5 godz, poczekalnia 20 minut (taśmówka), wizyta 2 min. Lekarz po odczytaniu wyniku USG, kompletnie bez badania i przepisania lekarstw, oznajmił koniec wizyty stwierdzając, że do 2-óch tygodni minie. Niestety nie minęło, a lekarz, do którego awaryjnie trafiłem - stwierdził poważne komplikacje i dopiero podjął, opóźnione o trzy tygodnie właściwe leczenie (ww. lekarstwa, które - skończyły się po kilkunastu dniach - zapewniały najwyżej tylko przeżycie).Osoba która nie powinna nazywana być lekarzem, jak widać z wcześniejszych wpisów - nawet odpłatnie - lekceważy pacjentów i swój zawód - ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Sugeruję Pracodawcy przyglądnięcie się pracy pracownika, narażającego zdrowie pacjenta oraz dobre imię szpitala. Kisielnicki Bogusław

Wizyta bez skuteczna, wyrzucone pieniądze. Lekarz, który nie ma podejścia do chorego nawet nie spojrzał na moje schorzenie :( Wizyta trwała max 5 minut i to bez żadnego efektu. Zostało mi jedynie zaproponowane wyszukanie w internecie możliwości wykonania rezonansu (oczywiście odpłatnie). NIE POLECAM !!!

traktuję rutynowo kolejna kolejna kolejna osoba

traktuję rutynowo kolejna kolejna kolejna osoba

Wspaniały !!! w pierwszym kontakcie mało wylewny, ale niezwykle jasno i konkretnie tłumaczy co mi dolega,jak leczyć. Łączy niezwykłe umiejętności chirurga, ze " spojrzeniem " internisty.Przebadał mnie całego, do choroby podchodzi kompleksowo. Po operacji nie widać prawie blizny - szew chirurga plastyka! dziękuję - mogę ponownie chodzić bez bólu.TADEUSZ L.