lekarz Robert Naumiuk

Psychiatra

Chodzę do tego lekarza od ponad 4 lat (z przerwami ze względu na hospitalizacje). Najpierw były to wizyty prywatne, teraz jeżdżę do przychodni publicznej. Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem, sympatycznym i kompetentnym :). Bardzo mi pomógł, gdyby nie on... nie wiem, co by się ze mną stało.

Bardzo mi pomógł, gdyby nie on... nie wiem, co by się ze mną stało.

Osoba kompetentna,umiejąca słuchać,skutecznie pomaga.Moja 14 letnia córka korzysta z pomocy doktora od blisko pół roku.Jestem zadowolona.Solidny i skuteczny.Gdy zachodzi potrzeba doktor oddzwania,nie pozostawia pacjenta samemu sobie.Polecam

Ja jestem rozczarowana.Powiedział, że jak nam sie chce ,to możemy do niego przyjeżdżać.Ale tak naprawdę to mamy daleko ,a dziecko nie jest chętne do współpracy ,więc nic na siłę i lepiej znaleźć kogoś bliżej ,albo prywatnie.

Mialam nerwice ataki paniki i mysli samobojcze dr.ROBERT NAUMIUK URATOWAL MI ZYCIE JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM KTOREGO ZNAM.POLECAM LIANA.

Znam lekarza od wielu lat.Kiedyś byłam jego pacjętką na oddzziale psychiatrycznym dziecięcym.Później przez kilka laT leczyłam się u doktora prywatnie w poradni.Miałam zdiagnozowaną schizofrenię paranoidalną.Dziś mam męża,dziecko pracę.Najbardziej cieszy mnie fakt że już od kilku lat nie zażywam żadnych leków.Jestem zupełnie zdrowa.Doktor na ostatniej wizycie powiedział mi że jest znikomy procent pacjentów którzy wyleczają się z tej choroby i ja się właśnie do nich zaliczam.Bardzo dobry psychiatra-naprawdę gorąco polecam!!!!!!!!!

okej, chodze do niego od dluzszego czasu, jest bez zastrzezen

okej, chodze do niego od dluzszego czasu, jest bez zastrzezen

Profesjonalista, tyle, że trochę drogi. Pierwsza wizyta 160zł, następne (pół h) - 100. Ale warto

Doktor jest specjalistą II stopnia dzieci i młodzieży ale zajmuje się też osobami dorosłymi. Jest b. dobrym lekarzem i mam do niego zaufanie, ponieważ wyciągnął mnie z poważnej choroby. Wróciłam do pracy. Magdalena

lekarz który sam zdaje sie byc oderwany od rzeczywistosci,mało czasu poswieca pacjentom