Robert Nowak

Neurolog

Wizyta prowadzona w pośpiechu, wywiad bardzo słaby w ogóle nie zostałem zapytany czy wcześniej miałem podobne objawy. Skierowanie na badania mijające się z postawioną diagnozą . Wolę jechać do Poznania gdzie za wizytę zapłaciłem 10zł więcej a różnica w obsłudze kosmiczna. Niestety szczerze nie polecam Pana Nowaka.

Neurolog jakich mało, dokłądnie bada, dokładny wywiad przeprowadza, jest skrupulatny, polecam

Uczęszczam do Pana Doktora Nowaka od roku muszę przyznać, że rzadko spotyka się tak miłych,kompetentnych i uprzejmych lekarzy.Polecam go wszystkim!

BARDZO POLECAM JEŚLI ZALEŻY KOMOŚ NA TRAFNEJ DJAGNOZIE I PRAWIDŁOWYM LECZENIU

BARDZO POLECAM JEŚLI ZALEŻY KOMOŚ NA TRAFNEJ DJAGNOZIE I PRAWIDŁOWYM LECZENIU

Zna sie na tym co robi. Jest bardzo miły, uprzejmy, zbada dokladnie, Polecam tego lekarza w 100%.

Polecam lekarza, chodzę do niego już około roku i jestem zadowolona. Jedynym utrudnieniem jest długi czas oczekiwania na wizytę, to mi się nie podoba. Dlatego jak trzeba iść częściej to na prywatną wizytę.