lekarz Robert Pach

Internista

Bardzo kompetentny lekarz, który poświęca czas i w pełni uwagę pacjentowi. Docieka możliwych przyczyn choroby i stara się wykonać możliwie jak najwięcej badań. Wykazuje się empatią, cierpliwością i uprzejmością w stosunku do pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania.

Szkoda, że tak wybitnemu lekarzowi kierownik przychodni rzuca kłody pod nogi. Dr. Robert Pach posiada rzadką teraz cechę kompleksowego badania pacjenta, jest bardzo zaangażowany w leczenie innych chorób współistniejących, nikogo nie pozostawia samemu sobie, zawsze znajdzie czas dla pacjenta nierzadko kosztem swojego wolnego czasu. Jest to lekarz do którego codziennie ustawia się bardzo dużo pacjentów. Ciekawe dlaczego kierownikowi przeszkadza taki wspaniały zaangażowany lekarz. W dzisiejszych czasach dużo jest negatywnych opinii o służbie zdrowia, czy naprawdę w jakichś niezrozumiałych czyjś ambicji należy się pozbywać lekarzy, którzy swoją wiedzą oraz nadzwyczaj dobrym ...

Szkoda, że tak wybitnemu lekarzowi kierownik przychodni rzuca kłody pod nogi.
Jest to lekarz do którego codziennie ustawia się bardzo dużo pacjentów.
Ciekawe dlaczego kierownikowi przeszkadza taki wspaniały zaangażowany lekarz.
W dzisiejszych czasach dużo jest negatywnych opinii o służbie zdrowia, czy naprawdę w jakichś niezrozumiałych czyjś ambicji należy się pozbywać lekarzy, którzy swoją wiedzą oraz nadzwyczaj dobrym podejściem do pacjenta przyczyniają się do poprawy wizerunku całej slużby zdrowia?

Najlepszy lekarz pod słońcem! Dzięki swojemu doswiadczeniu i super podejsciu do pacjenta pozyskal nowego :-) Polecam goraco! Pozdrawiam. Ewelina

Najwspanialszy lekarz, bardzo miły i sympatyczny, wyrozumiały i uczciwy. Potrafi wysłuchać i pomóc, nie zostawi żadnego pacjenta bez pomocy. Posiada ogromną wiedzę. Jestem bardzo zadowolona, że mam tak wspaniałego lekarza. Wielki szacunek dla Pana Doktora.

Lekarz godny polecenia. Kompleksowo się zajmuje pacjentem przy czym jest bardzo sympatyczny. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29