dr Robert Pełka

Ortopeda

niesamowity czlowiek i lekarz. jest to lekarz z powolania. godny zaufania i polecenia. gdyby chociaz polowa lekarzy taka byla to zycie w tym kraju byloby leprze

Najlepszy lekarz jakiego znam. Pełen profesjonalizm. Wizyta trwa tak długo jak wymaga tego przypadek. Ostatnia moja wizyta to ponad 40 minut. Jedyny lekarz którego darzę naprawdę ogromnym szacunkiem. Specjalista w swoim fachu. Mogę tak pisać i pisać. Ale prawda jest taka że myślę że jest to na pewno jeden z najlepszych specjalistów w kraju.

Jestem po zabiegu, który przeprowadził dr Pełka... w październiku ,pierwszy kompetentny,miły , lekarz na jakiego trafiłam... Bardzo mi pomógł- .Pobyt w szpitalu w Głuchołazach bardzo miło wspominam... dziękuję bardzo Doktorowi oraz całej jego załodze... jestem pod wrażeniem... już po 2 tyg.mogłam odłożyć kule,natychmiastowy efekt po operacji,długo trzeba czekac na wizytę ale warto...

Wspaniały, profesjonalny i uprzyejmy lekarz. Zoperował mi kolano, czuję się świetnie. Polecam wszystkim!

Bardzo dobry i konkretny lekarz. Już na pierwszej wizycie okreslił szczegółowo na podstawie badania usg i jednego zdjęcia rtg jaki jest stan moich kolan i jakie mam wady. Od razu powiedział, że musimy spotkać się "na stole" :) zlecił wszystkie badania, które potwierdziły jego przypuszczenia. Polecam gorąco, chociaz na wizyte w obecnych czasach czeka się baaardzo długo.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Opole"?

Oddział Ortopedii Kedzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle