dr n. med. Robert Pieczyrak

Gastroenterolog

Kiepski gastrolog. Ciągle udaje zabieganego. Chodzę do niego już kilka lat i nie potrafi postawić diagnozy. Ostatni (niedoszły) kontakt z tym Panem, to już szczyt chamstwa. Nie przyszedł na umówioną wizytę, nawet nie raczył poinformować o tym pacjentów. Dzień urlopu zmarnowany. Ten człowiek jest niepoważny. Inny gastrolog (a nie reumatolog) już po pierwszej wizycie postawił diagnozę, po przypisanych lekach dolegliwości ustąpiły i oby tak dalej.

Polecam każdemu pacjentowi mającemu problem zdrowotny(reumatologia,gastrologia), nie znam lepszego specjalisty od Niego,bo nie ma lepszego niż On. Bardzo pomógł mi w moim schorzeniu-choroba autoimunologiczna.Inni lekarze nie potrafili mnie zdiagnozować!!! Jest to Człowiek o wielkim sercu,poświęca pacjentowi bezinteresownie swój prywatny czas.Mistrz w swojej profesji!!!!!!

znam lepszego specjalisty od Niego,bo nie ma lepszego niż On.

nie polecam.brak podejscia do pacjenta.autorytarny nie znosizadnych sugestii czy uwag.uwaza sie za nieomylnego boga.bylam u niego w szpitalu.wypisalam sie.Gdy ktos ma tyle roznych specjalizacji nie moze byc naprawde dobry w zadnej

b.dobry jako specjalist i czlowiek jest uprzejmy i potrafi wytlumaczc dolegliwosci oraz choroby

bardzo mądry i delikatny a do tego kompetentny lekarz gastrolog

bardzo mądry i delikatny a do tego kompetentny lekarz gastrolog

zdecydowanie nie polecam. Takiego buraka jeszcze nie spotkałam. Przykre...

zdecydowanie nie polecam. Takiego buraka jeszcze nie spotkałam. Przykre...

polecam, pomógł mi i jestem pod wrażeniem jego podejścia do pacjenta, rzeczowo wyjaśnił o co chodzi, jaka bedzie terapia, no i efekt - po chorobie

Lekarz z powołania.Bardzo mądry i uprzejmy człowiek.Nie zamieniłabym na żadnego innego.Z calego serca polecam.

Najcudowniejszy lekarz jakiego spotkałam. Diagnozowałam się od półtora roku trafiłam dzieki Bogu do niego.Wspaniały, mądry człowiek.

CUDOWNY LEKARZ.SERDECZNIE LECZY CHORYCH.LEKARZ-SPECJALISTA JAKICH MAŁO.

CUDOWNY LEKARZ.SERDECZNIE LECZY CHORYCH.LEKARZ-SPECJALISTA JAKICH MAŁO.