lekarz Robert Piwar

2,5
2,4
2,4
2,6

Miałam sceptyczne nastawienie do wizyty, po tych negatywnych opiniach. I wbrew wszystkiemu muszę przyznać,że wizyta była bardzo miła, pan doktor sympatyczny, wszystko objaśnił, dal skierowanie na rezonans i nie czułam presjii czasu wizyty.

Zero zainteresowania, damskie zachowanie, "pan doktor" nie dał mi dokończyć nawet jednego zdania. Wyniki go nie obchodzą, wizyta trwa nie więcej niż 5 minut. Bagatelizuje to co się do niego mówi. Nie przeprowadza ani wywiadu ani badania fizykalnego. NIE POLECAM

ten Pan chyba pomylił się z powołaniem. Bezczelny, zero zainteresowania.Zapomniał chyba, że on jest dla pacjentów a nie odwrotnie:( brak rzeczowej rozmowy, na zadanie pytania ironiczna odpowiedź!!!

Największemu wrogowi nie życzę wizyty u TEGO kono...... przepraszam, lekarza. Zero empatii wobec pacjenta. Zdjęcia nie są dla niego. Rezonans, tylko opis, płyta go nie obchodzi. Przez trzy miesiące nie zapisał żadnych leków. Przeciwbólowe brać od lekarza rodzinnego. Zwolnienia nie wystawia, po L4 do rodzinnego, bo to on kierował na leczenie. Ogólnie pełna znieczulica. A pacjent to ZŁO konieczne.

Jezeli masz mozliwosc wyboru innego lekarza nawet mimo dłuzszego oczekiwnania to lepiej poczekac niz przyjsc do tego. wypisywac blankieciki sama moge a i przy tym mialabym wiecej kultury niz ta osoba...

Nie polecam, lekarz na ciepłej posadzie, bez empati dla pacjentów. Lekarz nie wstaje od biurka nie bada w żaden sposób. Zero wyjaśnień po za: boli to będzie boleć. Wysyła na rezonans po czym nawet nie spogląda na zapis na płycie. Nie polecam. Szkoda czasu i zdrowia

NIE POLECAM !!! Wizyta nie trwała nawet 5 minut. Zero jakiegokolwiek zainteresowania co do stanu pacjenta.

Pełen profesjonalizm: szybko uśmierzony ból, skierowanie na badania specjalistyczne i diagnoza. Polecam!

Czekałam na wizytę prawie pół roku, już pod gabinetem dowiedziałam się, że następna pacjentka jest umówiona 5 min. później! I dokładnie tak wyglądała wizyta. Lekarz się spieszył, stwierdził, że jak mnie kręgosłup boli to mam iść w przyszłości po tabletki przeciwbólowe do rodzinnego, a potem stwierdził, że już następny pacjent czeka...Poprosiłam o receptę, wypisał błędnie. Nie mogłam jej wykupić. Zmarnowałam czas czekając na wizytę, niczego się nie dowiedziałam, nawet nie miałam recepty.

Ten kto pisze ze to lekarz godny polecenia powinien zmienic lekarza na psychiatre.. lekarz ktory nie spoglada nawet w wyniki pacnenta i mowi mu ze jak jest chory i juz nie daje rady z bolem kregoslupa dla pana doktora diagnoza jest prosta trzeba isc na operacje... zero kompetencji liczy sie tylko zaliczenie nastepnego pacjeta po 5 minutach... nigdy nie polecila bym go nikomu...