lekarz Robert Princ

Neurolog

2,5
2,5
2,6

Dr Robert Princ to człowiek przez wielkie C i znakomity, oddany lekarz. Nie prywatnie, ale właśnie podczas dyżuru w szpitalu poświęcił mi należytą uwagę, dokładnie zbadał, zlecił szereg dodatkowych badań i poprosił o konsultację lekarza innej specjalizacji. Dodam jeszcze, iż dr Pronc równie rzetelnie traktował innych pacjentów SORu, czego byłem świadkiem. Czytając wcześniejsze, wprawdzie w większości bardzo odległe w czasie, opinie poczułem się strasznie zniesmaczony. Czy naprawdę ludzi cechuje aż taka podłość, że obrzucają drugiego człowieka słownymi fekaliami? Czy w internecie faktycznie można bezkarnie mieszać innych z błotem? Ja dr. ...

Dr Robert Princ to człowiek przez wielkie C i znakomity, oddany lekarz.
Ja dr. Robertowi Princowi nisko się kłaniam i wyrażam ogromne uznanie dla jego fachowości i empatii, i z głębi serca dziękuję za tak wspaniałe podejście do pacjenta.

Osoba nieumiejąca poprawnie komunikować się z rodziną pacjenta. Być może p. Robert posiada wiedzę z zakresu neurologii, tego nie kwestionuję. Jednak uważam, że jako osoba pracująca z innymi ludźmi, powinien zapisać się na szkolenie z poprawnego i efektownego komunikowania się z innymi ludźmi.

Dr Robert Princ diagnozuje i leczy. Jest wrażliwym człowiekiem (obecnie modne są wariacje słowa 'empatyczny'). Nie gwiazdorzy i nie udaje słodziaka, jak - niestety - część koleżeństwa po fachu. Najwidoczniej i na szczęście! panu doktorowi zależy na dobru pacjentów, a nie na 'lajkach'. Ja zdecydowanie wolę takich właśnie lekarzy.

Moim zdaniem Pan doktor nie powinien pracować w szpitalu. To jak traktuje pacjentów przechodzi wszelkie granice. Ma gdzieś pacjentów interesuję to tylko kasa.

Juz dawno powinni go wyrzucic ze szpitala. blokuje miejsca na rehabilitacje, bo jak twierdzi juz nie warto! Nie jemu o tym decydowac. Nie udziele informacji na temat pacjenta, odpowiedz na zadane ptanie to dla niego zbyt duzo pracy - poprostu wypisac jak najszybciej osobe po udarze i niech sie rodzina martwi. Kierownik klinki powienien sie nim bardziej zainteresowac. Nawet persolel szpitalny za nim nie przepada.

Na plus - dostałam skierowanie na rezonans. Niestety Pan doktor nie zalecił mi leczenia ciężkich migren, które odbierają mi kilka dni każdego miesiąca. Jest bardzo chaotyczny i po prostu niemiły. Niestety ja nie potrafiłam nawiązać relacji. Myślę że jest dobrym specjalistą, jednak mi nie pomógł.

Ja mogę powiedzieć, że Pan dr Robert Princ ratował być może mi życie. Dzięki wnikliwym badaniom, które zlecił wykryto tętniaka głowy. Szybka operacja zakończyła się sukcesem. Jego fachowa opieka i częste kontrole zapewniają mi po operacji dobry stan zdrowia. Przy tym jest życzliwy i zawsze uśmiechnięty. Hanna Ostrowska

Przy tym jest życzliwy i zawsze uśmiechnięty. Hanna Ostrowska

Blokował dostęp do rehabilitacji przez NFZ mojej mamie po udarze. Polecał prywatny ośrodek pomimo tego, że były miejsca na oddziale rehabilitacji w tym samym szpitalu. Wypisał skierowanie do prywatnego ośrodka bez informowania rodziny co jest wręcz nieprawdopodobne. Po naciskach rodziny zmienil skierowanie na oddzial rehabilitacji w tym samym szpitalu gdzie czekali na mame z wolnymi miejscami. Radze uważać na tego człowieka chorym po udarach i ich bliskim