lek. dent. Robert Prokop

2,1
2,6
2,7
2,1

Do Pana doktora trafiłem z polecenia mojej znajomej. Niedawno zrobił mi most porcelanowy na cyrkonie, z którego jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam tego lekarza, ponieważ widac, że zna sięna swoim fachu i jest niedrogi w stosunku do innych

Radzę omijać szerokim łukiem. Oczywiście każdy ma prawo przekonać się czy to ostrzeżenie jest wiarygodne. Ale po co, przecież są inni - doskonali dentyści.

Bardzo kiepski lekarz, dziwię się , że ktoś do niego chodzi.

Bardzo kiepski lekarz, dziwię się , że ktoś do niego chodzi.

Popelina straszna! Buc! Ż Y D ! Drogi , plomby pozostawia niesczelne, zęby potem bolą strasznie , po 2 tygodniach wypadla mi plomba nie uznał reklamacji tylko znowu wziął kase. Za zęba chciał 300 zł bo mowil ze bedzie kanal a inny stomatolog uratował zeba , zaplacilem taniej i nie boli mnie. Nie polecam! za taka cene sa duzo lepsi!!

Przez niego straciłam 3 zęby, bo głupio chciałam zaoszczędzić i nie poszłam do dobrego lekarza, skusiłam się niską ceną.

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Rok temu odbudował mi jedynkę, która wygląda jak własna. Do tego Pana doktora trafiłam z polecenia innych osób.

Tragedia! Żeby naprawić szkody, których mi narobił, wydałam ok.3000. Złamał mi zęba, obok leczonego, pozostawił metalowe ciało obce wbite w dziąsło i zamiast poinformować mnie o tym, wysłał mnie do domu. Gdy zorientowałam się, jakich szkód narobił, próbowałam z nim porozmawiać, potraktował mnie b. chamsko.