dr n. med. Robert Ryczek

Kardiolog

W podejsciu dr Ryczka do pacjenta czuć ogromne doświadczenie szpitalne. Tu nie ma dywagacji, zastanawiania się, jest konkret. Fachowo, uprzejmie, precyzyjnie. Poza tym nie oczekujcie głaskania po głowie, dr Ryczek pracuje na codzień w szpitalu 'wojskowym' jest wiec punktualny, skoncentrowany na pracy, stawia pewne diagnozy, zwraca uwagę na szczegóły. Polecam z czystym sumieniem.

Pan Robert Ryczek jest bardzo niesympatycznym człowiekiem (nie oceniając fachowości lekarza gdyż nie mam możliwości obiektywnego zbadania). Niechętnie udziela odpowiedzi o stanie zdrowia pacjenta rodzinie. Niechętnie tłumaczy zawiłości medyczne. Jako osoba z rodziny pacjenta zostałam przyjęta opryskliwie i z agresją. Lekarz był oburzony że mam czelność zadawać mu pytania zaznaczając że inni lekarze udzielili zdawkowych informacji pozostałym członkom rodziny. Uważam że lekarz prowadząc udzieli najdokładniejszych informacji o stanie zdrowia pacjenta, niestety zazwyczaj jest w godzinach porannych przez co osoby pracujące nie mogą bezpośrednio mieć z nim kontaktu. Zaatakowanie osoby z ...

Jako osoba z rodziny pacjenta zostałam przyjęta opryskliwie i z agresją. Lekarz był oburzony że mam czelność zadawać mu pytania zaznaczając że inni lekarze udzielili zdawkowych informacji pozostałym członkom rodziny. Uważam że lekarz prowadząc udzieli najdokładniejszych informacji o stanie zdrowia pacjenta, niestety zazwyczaj jest w godzinach porannych przez co osoby pracujące nie mogą bezpośrednio mieć z nim kontaktu. Zaatakowanie osoby z powodu zadawania pytań świadczy o tym, iż Pan lekarz zapomniał czym jest empatia w tym zawodzie oraz zwyczajne dobre wychowanie.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Doskonałe podejście do pacjenta, którego traktuje jak człowieka a nie przypadek :-) Razem z Nim poszedłem na wojenke o swoje życie. Jak narazie wygrywamy. Panie Doktorze na złość Panu będę brał leki i będę do Pana wpadał tak z czystej przekory, że czasem bywam poważny :-) Zupełnie serio polecam tego Lekarza :-)