dr n. med. Robert Sienkiewicz

dzięki jego pomocy mam wspaniałego synka

dzięki jego pomocy mam wspaniałego synka

dobry lekarz, polecam bardzo. nie mogłam zajść w ciąże a dzięki niemu mam córeczkę.

dobry lekarz, polecam bardzo.
nie mogłam zajść w ciąże a dzięki niemu mam córeczkę.

Leczę się u dr 2 lata bez efektów. Z każdą wizytą jest coraz gorzej, mam większą niechęć do niego i mocno zastanawiam się nad zmianą lekarza prowadzącego. Kilkanaście razy leżałam w Policach i miałam możliwość obserwowania relacji innych lekarzy ze swoimi pacjentkami. Tylko pozazdrościć. Po zleconych badaniach czy wykonanych zabiegach mieli czas by przyjść i wszystko omówić, porozmawiać (zwłaszcza dr Głąbowski, Bączkowski, Brelik). Dr Sienkiewicz nigdy nie ma czasu, nawet na prywatnych wizytach, które trwają 10 min a 150 zł kasuje.Jak to już ktoś napisał, swoje pacjentki ma w d.... Czasami mam ochotę zapytać ile mu ekstra zapłacić by zechciał się zaangażować w leczenie. Myślę, że popadł już w rutynę. Do tego humorzasty i gburowaty. Ale nie ma co się użalać, są inni lekarze.
Pozdrawiam wszystkich

JEŚLI BYŁ MIŁY TO CHYBA MIAŁ WYJĄTKOWO DOBRY DZIEŃ.

JEŚLI BYŁ MIŁY TO CHYBA MIAŁ WYJĄTKOWO DOBRY DZIEŃ.

Dla kobiet które nie potrzebują in vitro nie ma za grosz zainteresowania,kolejna następna ciężarna i to wszystko.Poprostu stary wyżeracz mający tak naprawdę w d....swoje pacjentki.I nie dajcie się skusić renomą kliniki vitrolive,bo nie warto,tu chodzi o jego osobę.Nie można liczyć na niego w najbardziej potrzebnej sytuacji.Nie polecam!!!!!!!!pozdrawiam przyszłe mamy.

Poznałam Dr Sienkiewicza jakiś czas temu. Na początku wizyty nie należały do przyjemnych, ponieważ Dr jest mało mówny i nie mogłam Dr rozszyfrować. Ma dziwne podejście do pacjentki, ale jeśli jest skuteczny i dobrym specjalistą, to można przeżyć. Czasem się uśmiechnie, czasem jakby warknie, czasem powie coś, co może nas zaboleć, zszokować - nie owija w bawełnę. Mówi co myśli i jest bezogródkowy. Nie głaszcze po ręce na pocieszenie. Trzeba się do tego przyzwyczaić , jeśli chce się do Dr chodzić. Brakuje mi u Dr trochę więcej otwartości w stosunku do pacjentki, bo w końcu tworzymy "duet" - pacjentka - mój lekarz. Którego sama wybrałam. I zaufałam. Myślę, że można się z czasem do Dr przyzwyczaić. Polecam Dr, mimo, że brak mu parę cech do idealności (ale w końcu nikt z nas nie jest doskonały).

beznadziejny, arogancki, badanie niczego nie wniosło do mojej sprawy ale było bardzo nieprzyjemne

Nie ma co tu dużo pisać. Bardzo dobry doktor. Zawsze miły kompetentny i bezogródkowy. Co myśli to powie i tak powinno być. Leczę się od roku i rezultaty są widoczne. Teraz tylko czekać na bobasa zostało.

Moim zdaniem wspaniały sympatyczny potrafiący rozmawiać z pacjentkani lekarz. Pierwsza wizyta nie należała do miłych ale przy kolejnych było coraz lepiej. Jako jedyny z lekarzy pomógł mi wrócić do zdrowia. W Drawsku Pom z którego pochodzę nie miała takiej opieki. Lekarze się poddali za co dziękuję bo wiem że jestem pod wspaniała opieką doktora.

Nie polecam. Pan dr jest rutynowy i wulgarny.

Nie polecam. Pan dr jest rutynowy i wulgarny.