mgr Robert Sierpiński

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Znajomy lekarz neurochirurg polecil Pana Roberta w rehabilitacji kolana u corki. Jezdzilam z nia na kontrolne wizyty, bo rehabilitowala sie w domu wg jego zalecen. Pan Robert to PROFESJONALISTA . Tyle moge napisac. Bardzo polecam. Ma olbrzymia wiedze oraz UMIEJETNOSCI. Przy tym jest pelen kultury, wrazliwisci.

Uczciwość i uprzejmość połączone z wiedzą i kompetencją, nie stoi w miejscu, doskonali swe umiejętności, wymienia sprzęt na nowocześniejszy, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie!

Super! Jako jedyny umiał mi pomoc z ręka i efekty były niesamowite. Miła obsługa czysty zadbany lokal.

anioł stróż moich stawów, jeżdżę do niego przez pół Polski , zdecydowanie polecam

Pan Robert to Profesjonalista w każdym calu. Uratował moje kolano przed artroskopią. Minął rok od kontuzji i wszelkie dolegliwości minęły. Zdecydowanie polecam !!! i dziękuję Kama

jestem bardzo zadowolony z wizyt, była to nieraz jedyna i bardzo szybka pomoc,

jestem bardzo zadowolony z wizyt, była to nieraz jedyna i bardzo szybka pomoc,

Pan Sierpiński nie jest lekarzem rehabilitacji lecz magistrem fizjoterapii......złote ręce.

Wspaniały fachowiec i człowiek.Rzetelnie podchodzi do tematu. Realnie ocenia możliwości i efekty, a efekty leczenia sa zadziwiające. Polecam serdecznie. maria1021

maria1021

Złote ręce Pana doktora postawiły mnie na nogi. Gorąco polecam!

Złote ręce Pana doktora postawiły mnie na nogi. Gorąco polecam!

Polecam za FACHOWOŚĆ i ludzkie podejście do problemu. PROFESJONALISTA W KAŻDYM STOPNIU. Zna się na tym co robi, nie wciska przysłowiowego "kitu" i na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta a nie zysk.