Robert Simson

Idealny lekarz, bardzo mily, czulam sie jakbym rozmawiala z super znajomym, spokojny, z poczuciem humoru, zartowal, wizyta przyjemna a Pan Dokrot wszystko mi wyjasnil, cena za wizyte w sam raz, nie za wysola, na pewno zostane przy tym Lekarzu na zawsze. Pierwszy raz spotkalam takiego lekarza, wszystko mowil powoli, czulam ze ma dla mnie czas. Polecam!:)

Super lekarz polecam każdej kobiecie delikatny co jest rzeczą ważną kompetentny rzetelny wszystko dokładnie tłumaczy .

Moim zdaniem najlepszy lekarz w Mrągowie. Godny zaufania, odpowiada na wszystkie pytania a przy tym jest bardzo sympatyczny. Zdecydowanie kompetentny.

znakomity lekarz moim zdaniem ;) Wiem sama po sobie

znakomity lekarz moim zdaniem ;)
Wiem sama po sobie

Ja chodze do tego lekarza pare lat i nie moge złego zdania onim powiedzieć bardzo dba o kobiety w ciąży jestem sama w ciąży i ten lekarz mi prowadzi i robi wszystkie badania kture są potrzebne. BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA !!!

BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA !!!

bardzo mily i sympatyczny lekarz, ktory nigdy nie zostawi Cie bez odpowiedzi i bardzo troszczy sie o kobiete w ciazy. Naprawde polecam!!

Lekarz który potrafi fachowo zajać się pacjentką,wzbudza przez to zaufanie.Gorąco polecam

Wszystko ok ale aktualnie nie mogę się dodzwonić.

Wszystko ok ale aktualnie nie mogę się dodzwonić.

Nie chodźcie do niego on ma gronkowca!! Ja sama nie wierzyłam w opinie innych i poszłam bo jak wiadomo nie ma u nas dobrych lekarzy i do dzisiaj sie lecze i żałuje...pozatym jest arogancki i niekompetentny

Wspaniały lekarz.. I uprzejmy.. Byłam u niego rozmowe przeprowadził konkretnie i pomógł