dr Robert Śmigiel

Genetyk kliniczny

Chcę opowiedzieć o wizycie do lekarza Шмігля. Bardzo żałuję o zmarnowanym czasie i pieniądzach stracone na jego. Nie rozumiem, jak można zdiagnozować nie popatrzawszy na dziecko. Nie rekomenduję! Prosto zarabianie pieniędzy na chorych dzieciach!

Poznaliśmy lekarza zgłaszając się na izbę przyjęć z 18 dniowym dzieckiem. Po przyjęciu na oddział patologii noworodka Pan dr spojrzał przy pobieraniu badań na naszego wijącego się i krzyczącego syna i spytał co mu jest, powiedzieliśmy, że od kilku godzin jest niespokojny, wygina się i ma chlustające wymioty. Pan dr podsumował, że z płaczącym dzieckiem do szpitala się nie przychodzi, skoro nie potrafimy go uspokoić... postawa godna neonatologa i ojca kilkorga dzieci... pomijając fakt, że Pan dr był opryskliwy,odnieśliśmy wrażenie, że bez powodu w środku nocy zgłaszamy się do szpitala. Po 2 dniach spędzonych na krześle na oddziale zdiagnozowano u naszego syna wylew do mózgu, ale wtedy już szanownego dra nie spotkaliśmy... widać Pan dr gdy pracuje w rama nfz nie ma cierpliwości do plączących dzieci i ich rodziców, widocznie za mało mu płacą, żeby jeszcze miał okazywać empatię... żenujące...

Witam wszystkich, jestem mamą obecnie 10-letniej dziewczynki z rzadką wadą genetyczną. Pierwszy kontakt z dr R. Śmiglem mieliśmy 8 lat temu. Od tamtej pory odbyliśmy parę wizyt w Poradni Genetycznej na Marcinkowskiego i jedną wizytę prywatnie. Oceniam dr Śmigla na "6" zarówno za trafną (niestety) diagnozę, za podejście do nas, rodziców jak i za ogólną postawę godną prawdziwego lekarza z powołania. Bardzo z mężem dr R. Śmigla cenimy za prawdziwe człowieczeństwo, które w obliczu diagnozy-wyroku daje nadzieję na lepsze jutro. Elżbieta Madej

Bardzo dobry specjalista, super człowiek.

Bardzo dobry specjalista, super człowiek.

W bardzo trudnej dla nas sytuacji doktor w szczery, ale też łagodny sposób dobrze zdiagnozował i przekazał nam informację. Mówił wprost, ale jednocześnie potrafił wesprzeć.

Dr Robert sprawia wrażenie dość nieokrzesanej i prymitywnej osoby - z higieną jest zdecydowanie na bakier (nawet moje dziecko to zauważyło i ...poczuło). Lekarz niskich lotów, lubi pieniądze. Odradzam.

wszystkie poprzednie opisy wydają się być naciągane no chyba ze jest jeszcze jeden Robert Śmigiel

Ja też jestem zadowolona. Lekarz jako jedyny wpadł na pomysł co mi może być... Bardzo dobry kontakt e-mailowy. Miły, kompetentny i potrafi podtrzymać na duchu.

Ludzki, uprzejmy, kompetentny. Najlepszy lekarz na świecie. Wie jak wytłumaczy i podtrzyma na duchu.

barczo sympatyczna konkretna osoba takiego lekarza szukałam całe życie teraz wszysko staje się jasne