lekarz Robert Snoch

Byłam u tego lekarza prywatnie w jego domu wizyty trwają dwie trzy minuty to jest bardziej masówka i zarabianie kasy bo każda wizyta to 150 zł i kasa do kieszeni bo nikomu nie wystawia żadnego potwierdzenia ani nic. Nie ma czasu na zadawanie pytań tylko szybkie badanie antybiotyki i do widzenia bo już czekają następni . Byłam rozczarowana bo myślałam że idąc prywatnie będę wysłuchana otrzymam odpowiedzi ale nic z tych rzeczy antybiotyk i do widzenia.

Jestem w trakcie odczulania.Nie potrzebuję żadnych leków.Wspaniały człowiek i fachowiec.Polecam każdemu dziecku i dorosłemu!!

Nie polecam iść z dzieckiem do tego lekarza a na pewno jako do alergologa. W mojej opinii niekompetentny, niedokładny i zarozumiały.

cudowny człowiek, wysokiej klasy alergolog i pediatra. Odczulam się-powiedział, że tylko immunoterapia mi pomoże. Nie biorę leków, jestem bardzo wdzięczna doktorowi. Pulmonolog sterydami mnie raczyła 15lat.Teraz jestem bez leków. Dziękuję Doktorze ,POLECAM WSZYSTKIM, którzy szukają fachowca wysokiej klasy!!!

super fachowiec,leczę u niego dzieci 8 lat,nigdy się nie zawiodłam,pomoże i w sobotę i niedzielę,godny polecenia

cudowny człowiek,bardzo dobry lekarz,wspaniały specjalista POLECAM WSZYSTKIM SERDECZNIE!

wspaniały,wysokiej klasy fachowiec,uratował moje dwutygodniowe dziecko,któremu doustnie zlecili antybiotyk w szpitalu,cudowny człowiek,gorąco polecam!!!

Dwutygodniowemu dziecku przepisał doustnie antybiotyk, który po pierwsze jak się okazało nie był potrzebny,po drugie doustnie nie podaje się antybiotyków takim maluchom, jak sie póżniej dowiedziałem to wszystkim przepisuje antybiotyki. Prywatnie ył uprzejmy ale w przychodni to gbur

Jestem bardzo zadowolona z leczenia P.Roberta, gdy dziecko jest bardzo chore a po wizycie i podaniu leku poprawe widac natychmiastowo,nawet kiedyś ja 28letnia osoba skorzystałam z wizyty bo inny lekarz nie był w stanie mi pomoc,nie zawiodłam się przez 7lat,BARDZO GORACO POLECAM!!

Moje dziewczyny czują się w gabinecie jak u siebie w domu... Delikatny i niezwykle kompetentny, sprawny i bardzo cierpliwy. Każda mama może być spokojna o swoje dziecko... Panie Doktorze pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy.