Robert Stanek

Ginekolog, Lekarz medycyny pracy

Lekarz godny polecenia, miły, sympatyczny człowiek, kompetentny lekarz, który troszczy się o swoich pacjentów tych dorosłych jak i tych nienarodzonych jeszcze. Tak samo fachowo podchodzi do swoich pacjentek jak i do tych, które przychodzą do szpitala z ulicy. Ja osobiście cieszę się, że trafiłam na tego lekarza, przy jego opiece doczekałam się pięknej, zdrowej córeczki.

Świetny lekarz, doktor poświęca czas na dokładne wyjaśnienia, rozwiewanie niepewności i wyczerpująco odpowiada na pytania rzeczowo argumentując np. zdjęciami USG. Bardzo polecam! Może mi ktoś powiedzieć gdzie w tej chwili doktor przyjmuje? ostatnio miałam okazję go widzieć w Medisanie na Ratajach, ale od jakiegoś czasu ponoć tam nie pracuje.

Sama nie wiem mi na prawdę pasuje bardzo go lubię prowadzi moja ciążę lecz słuchając opini z zewnątrz to są one podzielone boje się tylko tego żeby nie przeoczyl gdy coś będzie nie tak ale jestem dobrej myśli :)

Jestem po 2 wizytach u pana dra i już zdecydowałam, że będzie lekarzem prowadzącym moją ciążę. Miły uśmiech, szczegółowe tłumaczenie wszystkiego, badania przeprowadzone tak delikatnie, że nawet nie wiedziałam, że tak można. Lekarz prowadzący moją 1 ciąże nie dość, że był humorzasty, to nic nie mówił, żałuję że nie trafiłam do dra wcześniej...

Dodaję opinie po drugiej wizycie. Lekarz naprawdę godny polecenia. Unikalne jest, że cały czas mówi i wyjaśnia co robi, co oznacza to coś na monitorze itd. Poświęca tyle czasu ile trzeba, czułam się słuchana i poświęcił mi tyle uwagi ile potrzebowałam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B