Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam. Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie

Z medycyny estetycznej korzystam od dawna i mam niezły przegląd krakowskich specjalistów w tej dziedzinie. W sumie z doktora Świercza jestem najbardziej zadowolona i zostałam jego wierną pacjentką! Usta zrobił mi bardzo ładnie i naturalnie i estetycznie. Widać że, pan doktor to nie tylko lekarz, ale i osoba która wkłada serce w to co robi. Zabieg wykonuje delikatnie a jednocześnie bardzo sprawnie. Dla pacjentek jest bardzo uprzejmy i chciało by się być tak traktowanym przez każdego lekarza. Ostatnio robiłam sobie botox na czoło i kurze łapki, jestem bardzo zadowolona. Polecam gorąco pana doktora Roberta i zabiegi które wykonuje.
Iwona

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Kraków"?

Tadeusz Doros

Lekarz rodzinny