lekarz Robert Szafranek

bardzo bardzo miły, sympatyczny, a przede wszystkim kompetentny lekarz, widać że również dobry człowiek. przeprowadza dokładny wywiad, tłumaczy wszystko. taki powinien byc każdy lekarz, a pierwszy raz takiego spotkłałam. kiedy będę planować ciążę chcialbym by ją pprowadził. szkoda, że przyjmuje tylko prywatnie, pewnie nie kazda kobieta może sobie pozwolić. ale warto zainwestować w fachową opiekę. wyrazy szacunku dla pana za osobowość przede wszystkim:)

ja mam pytanko gdzie przyjmuje dr.Szafranek oprucz luxmedu i szpitala na krasnickich

Kompetentny,miły,wzbudzający zaufanie!!na prawdę warty polecenia specjalista!

Kompetentny,miły,wzbudzający zaufanie!!na prawdę warty polecenia specjalista!

Pan Doktor jest świetnym specjalistą. Badanie przeprowadza bardzo fachowo, omawia wszystko co widzi na ekranie bardzo dokładnie. Jest bardzo miły, delikatny i precyzyjny. Polecam każdej kobiecie, która waha się nad wyborem lekarza.

Dr Robert przyjmował mój poród a później mnie zszywał i mam jak najlepsze o nim zdanie. W czasie porodu mi pomagał przy z szyciu powiedział co i jak ile szwów kiedy zdejmą. Jak najbardziej pozytywnie oceniam Pana doktora.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin