dr Robert Szafranek

USG ginekologiczne

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

ŚWIETNY JAKO LEKARZ I JAKO CZŁOWIEK , NAWET NIE CZUŁAM SKREPOWANIA PODCZAS WIZYTY.POLECAM WSZYSTKIM PANIOM;)

Wspaniały lekarz, jestem zachwycona podejściem i profesjonalizmem tego lekarza.Bardzo delikatny i dokładny. Polecam!!!

Byłam u Pana doktora na USG w Luxmedzie. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz mlody,miły, bardzo kulturalny. USG zrobił dokładnie. Oboje z mężem byliśmy z tej wizyty bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze raz pójdę do P. doktora na kolejne usg. Polecam.

Młody, ale bardzo fajny i sympatyczny. Poleciłabym go kaśdemu.

Młody, ale bardzo fajny i sympatyczny. Poleciłabym go kaśdemu.

Bardzo rzetelny, młody lekarz. Wykonywał mi badanie USG- wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył i pokazał na ekranie. Dostałam odpowiedź na nurtujące mnie pytania w sposób rzeczowy i co najważniejsze dla mnie zrozumiały.

Byłam bardzo zadowolona z kompetencji tego lekarz. Bardzo kulturalny, neutralny i wzbudzający zaufanie. Naprawdę polecam

Wspaniały lekarz , który bardzo dokładnie opisuje USG. Pod każdym względem mogę polecić tego lekarza. Pełen profesjonalizm.

Trafiłam do Pana Szafranka na usg ciąży. Mój lekarz prowadzący był zadowolony z opisu oraz z wykonanych zdjęć. Ja osobiście byłam zachwycona jego kulturą osobistą, miłym kontaktem oraz tym że wszystko mi pokazał i wyjaśnił. Na pewno nie będzie to moje pierwsze badanie u tego lekarza.