dr n. med. Robert Szamborski

Laryngolog

Bardzo dobry i miły doktor. Byłam głucha. Doktor dokładnie wyjaśnił mi dlaczego źle słyszę. Dał mi leki i słyszę dużo lepiej. Na wizycie byłam z mężem który też był chory a pan doktor zbadał go bez dodatkowej opłaty i przepisał leki które go wyleczyły.. To się rzadko zdarza. Oby więcej takich lekarzy przyjmowało w naszej przychodni w Halinowie. Opinię napisała moja wnuczka bo ja mam 81 lat.

wg mnie lekarz co mnie uzdrowił, ekspresem. Zaplacilem za to drogo ale miałem pewnośc że sumiennie i należycie wykonano. Miałem sześc dziur w prawym uchu i nie dosłyszałem na lewe ucho. Andrzej.

Oceny same mówią za siebie. Doktor niesamowicie sprawie usnął mi ósemkę tzw. trudną. Po tym jak to zrobił to chyba takich zębów nie ma. Polecam szczerze doktora i pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Łomianki"?

Baczyńskiego 26 lok. 8
05-092 Łomianki