dr Robert Szewczyk

2,1
2,7
2,2

Pan LIPOMAL. INNYCY LEKÓW CHYBA NIE ZNA.. Żenada.mozns chodzić 1000x w ciągu tygodnia i zyrtec i lipomal

Po wielu wizytach nietety jestem w stanie stwierdzić, że Pan doktor jest mało kompetentnym lekarzem dziecko osłuchał, obejrzał nie stwierdził nic konkretnego na następny dzień wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem płuc. To już druga taka wizyta wcześniej gdy pomimo iż dzievko dostało leki gorączka nie spadała kaszel się utrzymywał, nie stwierdził nic osłuchowo czysto. W ten sam dzień prywatnie u innego lekarza dziecko juz miało rozwinięte zapalenie płuc z wodą w płucach. Dla mnie Pan doktor powinien tylko pracować w aptece. Może w widocznych gołym okiemchorobach jest w stanie rozpoznać ...

Może w widocznych gołym okiemchorobach jest w stanie rozpoznać ale niestety nawet nie potrafi osłuchać dziecka. Nie zleca badań podstawowych typu crp, morfologie. Przykro, że mamy takich lekarzy dla dzieci.

Dlaczego przed szczepieniem nie prowadzi wywiadu z rodzicem tylko osłuchał i zajrzał w gardło? Wystarczy? W ogóle za mało pyta i jest mało intuicyjny tylko chyba leki zapisuje, to umie.

Do lekarzy jestem bardzo nieufna i wręcz drobiazgowa po przejściach i zaniedbaniach jakie dopuścili sie u starszego synka. Pan doktor zrobił na mnie duże wrażenie profesjonalizmem, podejściem do dziecka młodszego i starszego oraz do mnie jako zestresowanej matki. Gorąco polecam tego lekarza, a panu doktorowi życzę wiele pomyślności. Joanna

Nie wiem jak inni ale ja chodzę do tego doktora z dzieckiem i nigdy nie mamy problemow. Zbada, jak jest potrzeba to kieruje na badania. Jest mily i wg mnie ma dobre podejscie do dzieciaczkow. Nie mamy na co narzekac.

Porażka. Po wizycie z dzieckiem i zapytaniu tego lekarza co jest przyczyną, że dziecko wymiotuje i utrzymuje się gorączka już piąty dzień, potrafił tylko odpowiedzieć, że się domyśla i lepiej żeby to nie było to, ale tak naprawdę to nie wiedział i nie powiedział co, i takie tam marudzenie i wróżenie z gwiazd. Natomiast żadnej konkretnej diagnozy i przyczyny. To jest jakiś żart a nie wizyta u lekarza. Ale ogólnie to pan doktor sprawia wrażenie miłego i kompetentnego.

Dzięki panu doktorowi zdecydowałam się wypisać dzieci z przychodni w Pienięznie. Dostać się cięzko, a nie zarejestrowanych nie przyjmie.

tragedja nigdy nie wyjasni o co chodzi nie zleca dodatkowych badan wypisuje cały czas te same leki moja corke leczyl 5 tygodni az szpitalem sie skonczylo nie polecam

Najgorszy lekarz, z jakim miałam styczność. Zbywa pacjenta i opiekuna.Nie wiem po co NIBY przyjmuje w przychodni. Jak chcę się zapisać to nie ma miejsc, a jak pójdzie się to wiecznie siedzi i gra w pasjansa.Wymówka, taka że przyjmuje tylko osoby zarejestrowane. Paranoja.Być może prywatnie przyjmuje inaczej. Chodzę do przychodni, a raczej chodziłam, bo już zmieniłam.