dr Robert Szymański

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo dobry specjalista i uprzejmy człowiek. Słucha pacjenta. Dokładnie wszystko tłumaczy. Odpowiada na ew. pytania. Nie spieszy się. Dodam, że byłem na wizycie refundowanej NFZ. Polacam!

Bardzo dobry specjalista ! Bezpośredni i konkretny. Poświęca dużo czasu pacjentowi, odpowiada na wszystkie pytania.

Super bezpośrednie podejście do pacjenta, bardzo żywiołowy i energiczny. Wielka wiedza, którą tłumaczy ze zrozumieniem. Sporo wie o kontuzjach sportowych. Przesympatyczny lekarz 😁.

Fachowiec!!! Kolejny ortopeda z którym mam do czynienia i najlepszy. Ma on odpowiednie podejście do pacjenta i wiedze

Nie udało mi się dotychczas spotkać lekarza z tak wysokim poziomem empatii do pacjenta. Dzięki takim ludziom świat wydaje się lepszy.

Dzięki takim ludziom świat wydaje się lepszy.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia ,niewielu jest takich.Do takiego specjalisty chetnie się chodzi 😊

Prze dobry ortopeda, godny polecenia.. operował mi kolano a dokładniej więzadło krzyżowe przednie. Po dobrej rehabilitacji wszystko jest w porządku.

Profesjonalista w każdym calu.Lekarz z powołania i do tego przemily człowiek.

Profesjonalista w każdym calu.Lekarz z powołania i do tego przemily człowiek.

super lekarz znający się narzeczy i bardzo miły

super lekarz znający się narzeczy i bardzo miły

Bardzo konkretny i znajacy sie na rzeczy lekarz-jedyny ktoremu potrafie zaufac w 100% Profesjonalista -M.K.

Profesjonalista -M.K.