dr n. med. Robert Tworus

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Pan dr.Tworus operował mnie w skrajnie niebezpiecznej sytuacji i nie dopuścił do mnie mojego Zegarmistrza Światła. To mądry,cierpliwy, zaangażowany zawodowo,kompetentny,a przede wszystkim skuteczny lekarz. A przy tym miły bezpośredni,nadzwyczajnie życzliwy,dobry i serdeczny człowiek. Bardzo,bardzo Mu za to dziękuję. Oraz szczerze polecam. Bogdan Chorazuk - Google+

A przy tym miły bezpośredni,nadzwyczajnie życzliwy,dobry i serdeczny człowiek.
Bardzo,bardzo Mu za to dziękuję.
Oraz szczerze polecam.
Bogdan Chorazuk - Google+

Super lekarz. Mega wiedza. Wyczerpujące wyjasnienia stanu zdrowia. Podejście do chorego też celujące. Propozycje różnych typów leczenia. Konkretny w 100%. Polecam

Jak najbardziej polecam wiztę u Pana Doktora. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego schorzenia. Fachowa i jasno przedstawiona porada. BARDZO wysoki poziom usług!

Wspaniały fachowiec, uprzejmy, konkretny i ludzki. Moje nogi leczyło już wielu lekarzy z różnych szpitali, ale dr Tworus jest najlepszy. Polecam z całego serca.

Jestem po zabiegu SKLEROTERAPI ,który zakończył się SUKCESEM. Długo oczekiwałam na ten zabieg ,ale mogę się tylko cieszyć ,że to, właśnie On ,dokonał tego ostrzyknięcia . Jest EFEKT ,co przekłada się na mój komfort. Ufam temu człowiekowi i czuję się pod profesjonalną opieką medyczną. Sama przyjemność obcować z takim człowiekiem. Przy moich skłonnościach naczyniowych ,cieszę się że dotarłam do właściwego specjalisty i ,że JEST.R*.Ślicznie DZIĘKUJĘ . Renata*

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)