Robert Warnecki

Ortodonta

Doktor Warnecki najlepszy, u córki ustawił zęby idealnie, a poprzednich pięciu ortodontów kazało wyrwać 2 zęby dolne i dwa górne. Obecnie jeżdżę do doktora z synem. Doktor jest zawsze w fartuchu, czasami bajkowym dla dzieci , wystawiane są paragony, nie traci czasu na zbędne gadanie, całkowicie skupiony na pracy. Co tu więcej pisać jest po prostu NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Jest tylko 5 gwiazdek a zasługuje na dużo więcej.

Na wizyty do Pana doktora uczęszczałam w Opolu. Pan doktor Warnecki ma wspaniałe podejście do pacjenta, a także posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. W razie moich wątpliwości i pytań zawsze szczegółowo na nie odpowiadał. Zawsze kiedy dokładał coś do aparatu, to tłumaczył co to jest, w jakim celu zastało założone, jaki powinien być efekt i po jakim czasie może być zauważalny. Poza tym zauważyłam bardzo duże zaangażowanie zespołu oraz jego profesjonale podejście i współpracę. Bardzo miłe było, kiedy miałam możliwość wyboru kolory takich gumowych łańcuszków czy gumeczek (zaznaczam, że jestem dorosłą osobą). Zazwyczaj wybierałam szare, ale kilka razy Paniom udało się mnie namówić na np. różowe czy niebieskie ;) Wizyty zawsze przebiegały w miłej i luźnej atmosferze. Polecam na 100%

Polecam dr Warneckiego, który zna się na tym, co robi i odpowiada na nurtujące pytania. Wizyty przebiegają punktualnie i sprawnie dzięki pomocy asystentek. W gabinecie jest zawsze miła, dowcipna atmosfera i fachowa obsługa.

Bardzo słaby, bez wiedzy i doświadczenia. Leczenie "ortodontyczne" ( jeżeli cokolwiek miało to z ortodoncją wspólnego) nie dało żadnych efektów. Zniszczył mi zęby, rozchwiał je, powstały ubytki kostne. Ortodonta, który mnie przejął, chwycił się za głowę, jak zobaczył stan moich zębów. Do tej pory mam problemy i wydaję duże pieniądze, żeby doprowadzić zgryz do porządku. Nie wystawiał rachunków i nie nosił fartucha. Szkoda, że nie dało mi do myślenia wcześniej, bo należało szybko brać nogi za pas.

Dr Warnecki jest świetnym specjalistą. Jego podejście do pacjenta jest naprawdę dobre. Gdy pobierano mi wycisk szczęki powiedziałam, że źle znoszę wycisk góry i dr od razu zmienił sposób pobierania tego wycisku dając zamiast standardowej górnej części dolną, co znacznie mi ułatwiło całą procedurę (kto miał pobierany wie jak to wygląda, po prostu można wpaść w panikę i mieć odruch wymiotny). Bardzo uprzejmy, koszt wizyt waha się w zależności od tego, co akurat jest robione z aparatem. Polecam gorąco!

Z tego co się orientuje najlepszy Ortodonta w woj. opolskim- duża wiedza, szybkość działania, poczucie humoru, nie wyciąga pieniędzy, oprócz tego dba o zadowolenie klienta z obsługi, i jeśli coś jest nie tak od razu wyjaśnia sprawę, szacun!

Czy wystawia paragony,i chodzi w fartuchu?- powiem tak raz wystawia i chodzi a raz nie, zależy od dnia, sprawia wrażenie znającego się na rzeczy, dba o klienta-pacjenta, żeby dobrze się czuł, nie jest najtańszy, oraz mało mówi o postępach leczenia,planach itp. Czasami ma mało czasu , chyba ma za dużo pacjentów, bo zapomina też lub zmienia zdanie okazjonalnie...

Polecam Dr Warneckiego z czystym sumieniem. Ktoś napisał, że nie wystawia paragonów. Bzdura. Oczywiście, że wystawia. Ktoś napisał, że nie chodzi w fartuchu. Bzdura. Oczywiście, że chodzi. Mam aparat stały i jestem bardzo zadowolona z samych wizyt jak również działania Pana Doktora na moich ząbkach. Po miesiącu widziałam różnicę!! To jest szok. Pozytywny ;).

Polecam Dr Warneckiego z czystym sumieniem.

Leczyłam sie u doktora W. Zęby prościutkie ale rzeczywiście podejście do pacjenta katastrofa. Wizyty mega bolesne, trwały po 7-10 minut! Jak na taśmie, jeden pacjent za drugim. No i cały czas asystentka mi coś zakładała, bo doktorek non stop gdzieś wychodził podczas wizyty. Miał mnie totalnie gdzieś, ważne że zgadzała sie $.

Do pana Warneckiego trafiłam z zalecenia znajomej i do końca życia będę jej wdzięczna za tę radę. Pan Robert jest niezwykle sympatycznym, uprzejmym, ale przede wszystkim kompetentnym ortodontą, dzięki któremu po nieco ponad półtora roku mogę się cieszyć z pięknego uśmiechu. Myślałam, że moja sytuacja była beznadziejna (inna ortodontka chciała mi wyrwać trzy zęby!), a pan Warnecki sprawił, że jestem teraz szczęśliwą posiadaczką prostych zębów bez wyrywania jakichkolwiek zębów! Szczerze polecam innym, oby było więcej takich fachowców.