lekarz Robert Węgłowski

Lekarz rodzinny

2,9
2,9

Jestem wyjątkowo cierpliwa, bo szanuję, że ktoś może być zupełnie inny niż tego oczekuję. Po latach borykania się z p. doktorem, wiecznym problemem ze zwolnieniem, skierowaniami, chodzeniem prywatnie do lekarzy specjalistów, zmieniłam lekarza i dopiero teraz widzę, jak powinna wyglądać opieka lekarska. Absolutnie nie polecam.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2021 naszemu najlepszemu lekarzowi rodzinnemu i jego zespołowi. Bardzo dziękujemy za opiekę i pomoc. Najlepszy lekarz, bardzo pomocny i wyrozumiały. Polecam wszystkim. Dziękuję Panie Doktorze jak również Pana zespołowi

Ci co piszą bzdety ze nie uprzejmy ?"chcieli by żeby zawsze był wesoły i rozesmiany;lekarz tez człowiek i ma swoje problemy i gorsze dni jak każdy. jestem pacjentem od lat i nie nazekam.więcej empatii ludzie.pozdrawiam pana doktora.

jest niekompetentny, zupełnie bez empatii, chodziłam do niego do dziś. Sama musiałam się zdiagnozować

Mój wieloletni lekarz rodzinny nigdy mnie nie zawiódł godny zaufania. Konkretny i kompetentny. Jest lekarzem naszej całej rodzine. Polecam

Nie wiem co musieli mu zrobić ci co wystawiają jedynki. Może nie tłumaczy za dużo ale leczy konkretnie i nie robi problemów jak się poprosi o skierowanie gdzieś

Jestem pacjentem Tego Lekarza. Moim zdaniem spełnia oczekiwania. Nigdy nie zdarzyło się żeby Lekarz był nie uprzejmy.

Nie polecam nikomu wizyty u tego lekarza, bardzo nieuprzejmy, niekulturalny, traktuje ludzi z góry, niemalże wyprasza z gabinetu.

nie poleciłbym leczenia u tak nie kompetentnego lekarza który traktuje pacjenta jak intruza

zbywa pacjentów, nie poświęca wiele czasu i bagatelizuje człowieka chorego - nie polecam nikomu