lekarz Robert Weisberger

Ginekolog położnik, USG

Przestrzegam przed Panem Doktorem! Byłam jego pacjentką przez ok 6-7 lat. Od początku podczas miesiączki towarzyszył mi mocny ból. Który kończył się utratą przytomności. Od początku wizyt u doktora zgłaszałam ten problem. Byłam chętna szukać przyczyny, wykonywać dalsze badania. Z początku doktor był dość miły. Niestety nie zastanawiał się nad przyczyną. Przepisał antykoncepcję i stwierdził że po tym mi przejdzie. Owszem nie bolało kiedy brałam tabletki. W kolejnych latach natknęłam się na taki termin jak endometeioza. Pytając na wizycie czy to może być to, Pan doktor się zdenerwował. W opryskliwy sposób zapytał czy rodziłam wcześniej, czy miałam cesarkę (wiedział że nie), powiedział że to niemożliwe. Dziś właśnie wróciłam od wspaniałego doktora z Sącza. Który podczas specjalistycznego USG stwierdził u mnie endometeiozę 2 stopnia. Taka choroba utródnia nie tylko życie, ale i zajscie w ciążę.
Dziewczyny szukajcie pomocy specjalistów, którzy uaktualniają swoją wiedzę.
Niestety nie jest nim dr Weisberger.

nie polecam tego lekarza brak wiedzy na problemy ciążowe nie radzi sobie z ciążą wysokiego ryzyka i problemami z tym związanymi.

Rewelacyjny lekarz, zna się na swoim fachu, świetnie tłumaczy istotę choroby i sposoby jej leczenia, profesjonalnie podchodzi do pacjentki i poświęca jej wystarczająco dużo czasu. Polecam.

Bardzo slaby lekarz, nie radzi sobie z konkretnymi problemami, radze omijac go z daleka i poszukac kompetentnego lekarza.

nie polecam tego lekarza ma mała wiedze na temat ciąży wysokiego ryzyka z daleka od takiego lekarza nie radzi sobie z problemami

nie polecam z daleka od takiego lekarza brak wiedzy doświadczenia jeszcze raz nie polecam zadnej kobiecie

nie polecam mała wiedza nie radzi sobie z problemami ja zapłaciłam duzo za brak wiedzy tego lekarza

Nie polecam lekarza.Miły,kompetentny, ale zero doświadczenia,słabe podejście do problemów pacjentki.Powinien zająć sie weterynarią a nie ginekologią ... Pozdrawiam

Jestem pacjentką z wiecznymi problemami. Bardzo polecam Pana doktora, bardzo miły delikatny oraz kompetentny. Wizyta zawsze jest o czasie, bez czekania i nerwów. Kompleksowe wizyty.

nie polecam tego lekarza z całego serca bardzo zawiodłam sie ma mała wiedze nie radzi sobie z problemami