Robert Wilk

Chirurg dziecięcy

Zdecydowanie polecam! Lekarz, który ma fantastyczne podejście do dzieci oraz czas i cierpliwość do ich rodziców. Wykonywał zabieg u mojego synka - wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku.

Bardzo dobry lekarz,niee odpowiada wymijająco na zadane pytania. mówi prosto i dobitnie jaki jest stan chorego i jakie sa dalsze plany leczenia.POLECAM

Pierwszy raz spotkałam lekarza który tłumaczy, wyjaśnia,sam pyta czy wszytsko dla nas rodziców jest jasne, ma świetne podejście do dzieci no i co najważniejsze jest świetnym fachowcem.Kilka dni temu Pan Doktor przeprowadził zabieg u mojej córki, wszystko przebiegało wzorowo a ja dzięki doktorowi mam i miałam przekonanie że oddałam swoje dziecko w najlepsze leczące ręce.Dziękuje Panie Doktorze>

Bardzo niekompetentny lekarz, 3 razy przychodzilismy do niego z problemem , jednak on bagatelizował sprawe... całe szczescie ze w pore zgłosilismy sie do innego lekarza ktory podjal interwecje w szybki sposób, teraz nasz synek juz jest zdrowy. Nie polecam!!!!

Wspaniały człowiek, mądry lekarz, miły, uprzejmy, w trakcie operacji mojego synka czułam się bezpiecznie gdyż wiedziałam że jest w odpowiednich rękach.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Kraków"?

dr
Robert Mieżyński

USD Prokocim
Kraków
Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Anna Chrapusta

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14