dr n. med. Robert Włodarczyk

Pulmonolog, Internista

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej.

Zajmuje się takimi schorzeniami jak: astma, POChP, sarkoidoza.

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej.

Zajmuje się takimi schorzeniami jak: astma, POChP, sarkoidoza.

Lekarz wprowadził mnie w błąd na wizycie informując, że nie może już wystawiać zwolnień przez telefon i wysłał mnie na wizytę na żywo mimo mojej informacji o złym samopoczuciu. Nie zrobił podstawowego wywiadu lekarskiego.To są rażące błędy, mój zmarnowany czas i pieniądze. Nie wiem jak można tak potraktować drugiego i to chorego człowieka.

Okropny lekarz … traktuje moja 70 letnia mamę jak śmiecia … wyśmiewa się z niej ze pani nie za dużo rozumie jak mama coś nie dosłyszy albo broń Boże zapyta coś … bardzo złośliwie dogaduje starszej schorowanej osobie .. jeszcze powiedział lekarz przejmie badanie i chce leczyć a ja bym nie leczył … po prostu przykre jak mama jest tam traktowana przez tego lekarza .

Instytut Onkologii ul Roentgena Może i dobry lekarz. Nie mogę ocenić. Przyjechaliśmy 350 km na wizytę w gabinecie usłyszałam. "dobrze ze to nie do mnie, będzie krótka wizyta", pacjent z nowotworem płuc został potraktowany jak numer statystyczny. Jak poprosiłam o pomoc, bo rejestracja nas źle zarejestrowała to powiedział że jak się Pani nie podoba to może się Pani leczyć w Krakowie. Lekarz bez uczuć! Ciekawe czy swoją rodzinę też by tak potraktował! Nie polecam

Instytut Onkologii ul Roentgena

Kompleksowe podejście do choroby,konkretny, uprzejmy i kulturalny lekarz. Dokładny wywiad, zlecenie badań, celna diagnoza i leki. Godny polecenia lekarz.

Dla mnie ok, lekarz zgodny polecenia. Wysluchal mojej juz 1,5 miesiecznej historii choroby, obejrzal zdjecia. Wzbudza zaufanie choc moze trzeba wziac pod uwage jege czasami pozorna szorstkosc. Ale przeciez jestesmy u lekarza, ktory mam nam pomoc a nie na kolku wzajemnej adoracji. Ja polecam.

Jestem zachwycona profesjonalizmem i wyrozumialoscia pana doktora.

Jestem zachwycona profesjonalizmem i wyrozumialoscia pana doktora.

Kultura osobista połączona z wysokim profesjonalizmem. Trafiłam przypadkowo, ale zapisuję nazwisko na przyszłość (tfu tfu oby jak najrzadziej trzeba było) Naprwdę szybko i celnie postawiona diagoza.

Rzadko spotykana uprzejmość, zrozumienie i kompetencje. Wyszłam z gabinetu prawie zdrowa.

pomimo iż jest to specjalista w dziedzinie pulmunologii, znakomicie dobrał mi lek, który trwale zredukował poziom trójglicerydów we krwi