lek. med. Robert Włodarczyk

Chirurg ogólny, Torakochirurg

Jestem wprost zachwycona Panem Doktorem. Brak mi słów, aby opisać mój zachwyt. Serdecznie polecam każdemu tego lekarza.

Byłem na wizycie z chorą na nowotwór płuc matką. Pan doktor był arogancki. Nie przeprowadził wywiadu lekarskiego. Postawił diagnozę na podstawie kilkusekundowej analizy "zapisów poprzednika z 4 miesięcy wstecz nie patrząc na bieżące wyniki - miałem ze sobą całą dokumentację, a jej nawet nie przejrzał przed diagnozą. Wyniki przejrzał po diagnozie, jak poprosiłem o opinię na piśmie, która w mojej opinie nią ma żadnej wartości medycznej. Nie rozmawiał z pacjentem, celem wyjaśnienia swojej diagnozy lekarskiej. W mojej ocenie nie ma żadnych podstaw do tego aby pracować z pacjentem - szczególnie onkologicznym. Apatyczny. Rozumiem takie zachowanie jeśliby pracował w prywatnej przychodni. Jednak w szpitalu onkologicznym NFZ, gdzie jego praca opłacania jest z naszych podatków, powinny obowiązywać inne standardy. Ogólnie po wizycie u niego mam teraz ciśnienie 150/95/70 a minęło już kilka godzin. Skandal o takim lekarzu mówić, że pomaga ludziom. Na koniec moja mama zwróciła się do niego mówiąc, że było jej ogromnie przykro być tak przedmiotowo potraktowaną, szczególnie w sytuacji jakiej jest (choroba nowotworowa). Na to on powiedział ze nie widzi w tym problemu. Zatem o czy można rozmawiać z takim lekarzem? O czym? Oby Bóg nas strzegł przed taką znieczulicą na ludzki ból i cierpienie. Nie oczekuję od lekarza utyskiwania lecz podstawowego szacunku dla pacjenta i człowieka. A tego w tym gabinecie finansowanym z NFZ nie ma.... jest odczuwana i bolesna dla pacjenta arogancja i brak profesjonalizmu.

Zgadzam się z opinią, że lekarz jest żenujący, ignorant, absolutnie nie polecam. Jestem zaskoczona, że prywatne firmy medyczne zatrudniają takiego lekarza. Uważam, że ma problemy z komunikacją z pacjentem.

Żenujący poziom kultury osobistej, żenujące podejście do pacjenta. Lekarz z serii nie wiem, nie interesuje mnie to. Absolutnie nie polecam.

Bardzo kompetentny lekarz, miły, uprzejmy, rzeczowy, bardzo konkretny i wnikliwy jest osobą rzetelną, solidna troskliwy o pacjenta czego doświadczyłam przed i po operacji a także teraz podczas wizyt kontrolnych. Brakuje mi pozytywnych słów aby wychwalić Pana doktora. Do takich lekarzy chodzi się z przyjemnością. Zdecydowanie polecam tego lekarza

Lekarz wywarł na mnie pozytywne wrażenie.

Lekarz wywarł na mnie pozytywne wrażenie.