dr n. med. Robert Wojdan

2,5
2,6

Doktor Wojdan kompleksowo zajął się moja sprawą- musiałam chodzić na częste wizyty - i zawsze miał dla mnie czas. Ma specyficzne podejście do pacjentek- myślę, że byłoby mi łatwiej, gdyby doktor wyjaśnił mi po krotce na początku, jaki jest jego styl pracy. Osobiście polecam.

Nie polecam tego pana jeszcze nigdy nie spotkalam sie z takim zachowaniem aroganckim przez lekarza totalny mruk itd nie podobalo mi sie jego podejscie jako do pacjentki zdecydowanie nie polecam

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Doktor jest nieuprzejmy, opryskliwy. Negatywne opinie o tym lekarzu są jak najbardziej uzasadnione. Wizyta u tego lekarza była wręcz upokarzająca

Absolutnie nie polecam tego lekarza.
Doktor jest nieuprzejmy, opryskliwy.
Negatywne opinie o tym lekarzu są jak najbardziej uzasadnione.
Wizyta u tego lekarza była wręcz upokarzająca

Nie polecam. Nigdy w życiu nie spotkałam takiej osoby. Zostałam potraktowana na pierwszej wizycie jak szczur kanałowy przed testami laboratoryjnymi. Brak jakiej kolwiek uprzejmości. Człowiek idzie z nadzieją na lepsze jutro a tu takie coś. Wole nie zjeść nic przez dwa dni i zaoszczędzić aby iść prywatnie.

Lekarz arogancki, przepisał leki bez zrobienia jakiegokolwiek posiewu. Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem i jest to Moja ostatnia wizyta u tego lekarza. Poprzednie opinie w 100% prawdziwe.

Doktor Wojdan jest świetnym rzeczowym lekarzem. Polecam wizyty u niego. Przy rutynowych kontrolach oraz podczas różnych przypadłości dużo cierpliwości, porad. Doktor jest bezpośredni, ale cenię to, bo wiem, że ma to służyć komunikacji i mojemu zdrowiu. 5/5

Fantastyczny lekarz, kompetentny, dokładny, delikatny, doskonały fachowiec w swojej dziedzinie- polecam wszystkim paniom takiego ginekologa przy którym kobieta czuje się zaopiekowana i ma do niego pełne zaufanie.

Polecam Pana doktora. Moja pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia. Pan doktor fachowiec, wykonał wszystkie niezbędne badania, zlecił dodatkowe potrzebne by postawić diagnozę i działać dalej.

Jestem bardzo zadowolona ze swojej wizyty wbrew wszystkim negatywnym opiniom. Pan doktor szybko, rzetelnie i z humorem przyjął mnie do gabinetu. Bardzo polecam!!

Polecam wizyty u Pana Doktora Wojdana. Jest konkretny, kompetentny, rzetelny, ma dużą wiedzę i doświadczenie. Podczas badań wszystko wytłumaczył, odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania. Zlecił wszystkie niezbędne badania również dodatkowe, o które poprosiłam. Prowadził cała moja ciąże. Jestem jego stała pacjentka od 5 lat. Jest godnym polecenia lekarzem.