lekarz Robert Zdanowski

Neurolog

Zgadzam się z opinia poprzednikow p d Zdanowski to swietny specjalista bardzo polecam , oby więcej takich lekarzy, bardzo dobrze dobrane leki trafna diagnoza , jeszcze raz bardzo serdecznie polecam pana doktora.

potwierdzam wcześniejsze opinie i bardzo polecam p. doktora, wysokiej klasy specjalista , sympatyczny człowiek , bardzo życzliwy

Serdecznie polecam, bardzo kompetentny , wysokiej klasy specjalista. Wyjaśnia bardzo rzeczowo wszystko związane z diagnostyką i leczeniem. Dobiera trafnie leki . Bardzo sympatyczny ,oddany swoim pacjentom. Jeszcze raz gorąco polecam.

Polecam! Jest bardzo życzliwy,miły w pełni profesjonalny w tym co robi,bardzo dobrze i szczegółowo opisuje co przepisuje,na co dokładnie a przedewszystkim jest mega specjalista!widać ze przywiązuje uwagę do każdego pacjenta z osobna,chodzę do niego średnio raz w miesiącu bo tak przyjemnego lekarza to szukać ze świecą a do tego jeszcze skrupulatny i mądry! Potrafi zdiagnozować chorobę i dobrać odpowiednie leczenie,gdy zachodzi potrzeba to pociesza,podsumowując cudowny człowiek,lekarz i mężczyzna!

Lekarz godny polecenia. Podchodzi do pacjenta jak do człowieka. Rozwiewa wszytskie wątpliwości, można porozmawiać na spokojnie nie pogania ani nie pokazuje zniecierpliwienia. Zdecydowanie polecam!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Grodków"?

Mariusz Wierzbicki

Neurolog dziecięcy