dr Robert Ziółkowski

Niezwykle miły, empatyczny lekarz. Nawet na sali operacyjnej potrafił rozładować mój stres przed zabiegiem, swoim poczuciem humoru. Ma świetną opinie wśród personelu medycznego jak u innych pacjentów. Wykonywał u mnie zabieg konizacji szyjki macicy. Wszystko super się goi. Jestem bardzo zadowolona. Uwaga! Pan doktor jest zabójczo przystojny - złamane serce gwarantowane :)

Ma świetną opinie wśród personelu medycznego jak u innych pacjentów.
Uwaga! Pan doktor jest zabójczo przystojny - złamane serce gwarantowane :)

jes dobrym lekarzem uratował mi zycie polecam

jes dobrym lekarzem uratował mi zycie polecam

Bardzo dobry i kompetentny lekarz , prowadził obydwie moje ciąże, jedyny lekarz który udziela wyczerpujących informacji na temat zdrowia pacjentki, ja jestem bardzo zadowolona, tak fachowa opieka lekarska daje poczucie bezpieczeństwa.

jeszcze miesiac temu poleciła bym każdej kobiecie. Zapraszam na forum bolec.info "dobry lekarz" str.np 94-96 TO STRASZNE!

Taki powinien być ginekolog. Jest uprzejmy, wyczerpująco odpowiada na pytania, jego spokojne zachowanie i przyjazne usposobienie łagodzi stres związany z wizytą. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że zostanę stałą pacjentką w jego gabinecie. U żadnego innego lekarza wizyta nie była tak na prawdę komfortowa. Do tego ma bardzo dobry sprzęt i gabinet jest bardzo estetyczny. Polecam :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bolesławiec"?

Dariusz Choma

Zakład Opieki Zdrowotnej DOKTOR