dr Robert Ziółkowski

Powiedzieć o dr. Ziółkowskim, ze jest dobrym specjalistą to jak nie powiedzieć nic. Latami trafialiśmy od lekarza do lekarza z mężem w staraniach o dziecko, a dr Ziółkowski już na pierwszej wizycie zlecil wykonanie badań, ktorych nie zalecono nam przez 8 lat przy bardzo obciążonym wywiadzie połozniczym. Czujny specjalista, wnikliwy, znajdujący rozwiązania i jasno tlumaczący wszystko po drodze, zapobiegawczy. Poświęca tyle czasu ile należy, by pacjent wyszedl pewien informacji, ktore otrzyma od lekarza. Polecamy całym sercem i życzymy zdrowia Panu doktorowi!

Polecamy całym sercem i życzymy zdrowia Panu doktorowi!

Pragnę wraz z mężem gorąco podziękować za okazaną pomoc, profesjonalizm w trafnych ocenach problemów zdrowotnych oraz bardzo szybko podjęte decyzje w sprawie planu leczenia. Do końca ciąży czylam się zaopiekowana, dzięki czemu córka urodziła się cala i zdrowa. Serdecznie polecam wszystkim Pana Doktora w zakresie ginekologii i położnictwa, moim zdaniem jest najlepszy, a mialam okazje porównać opiekę w trakcie ciąży az u kilku specjalistów.

Niezwykle miły, empatyczny lekarz. Nawet na sali operacyjnej potrafił rozładować mój stres przed zabiegiem, swoim poczuciem humoru. Ma świetną opinie wśród personelu medycznego jak u innych pacjentów. Wykonywał u mnie zabieg konizacji szyjki macicy. Wszystko super się goi. Jestem bardzo zadowolona. Uwaga! Pan doktor jest zabójczo przystojny - złamane serce gwarantowane :)

Ma świetną opinie wśród personelu medycznego jak u innych pacjentów.
Uwaga! Pan doktor jest zabójczo przystojny - złamane serce gwarantowane :)

jes dobrym lekarzem uratował mi zycie polecam

jes dobrym lekarzem uratował mi zycie polecam

Bardzo dobry i kompetentny lekarz , prowadził obydwie moje ciąże, jedyny lekarz który udziela wyczerpujących informacji na temat zdrowia pacjentki, ja jestem bardzo zadowolona, tak fachowa opieka lekarska daje poczucie bezpieczeństwa.

jeszcze miesiac temu poleciła bym każdej kobiecie. Zapraszam na forum bolec.info "dobry lekarz" str.np 94-96 TO STRASZNE!

Taki powinien być ginekolog. Jest uprzejmy, wyczerpująco odpowiada na pytania, jego spokojne zachowanie i przyjazne usposobienie łagodzi stres związany z wizytą. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że zostanę stałą pacjentką w jego gabinecie. U żadnego innego lekarza wizyta nie była tak na prawdę komfortowa. Do tego ma bardzo dobry sprzęt i gabinet jest bardzo estetyczny. Polecam :)

Dr.Ziółkowski to wysokiej klasy specjalista.Polecam.Jako jedyny lekarz nie zbagatelizował mojego przypadku.Już nie muszę szukać.Znalazłam idealnego lekarza

Gorąco polecam, wspaniały i kompetenty lekarz, prowadził moją ciąże i drugą pewnie też będzie prowadził ;)