lekarz Roland Bombrych

Psychiatra

Bardzo kompetentny lekarz. Ma podmiotowe podejście do pacjenta. Wszystko tlumaczy i wszystko jest dla niego wazne. Kompleksowo wyjaśnia i wspiera pacjenta. nie przesadzaj farmakologia. Przepisuje tylko to co konieczne i niezbedne. Korzystam z pomocy Pana Doktora od 3 lat.

Bardzo dobry psychiatra ktory przepisuje leki tylko wtedy gdy jest to konieczne wiec niektorzy beda zawiedzeni ale to swiadczy o jego wysokich kompetencjach. Zdecydowanie jeden z najlepszych na podkarpaciu.

Nie polecam... Prowadzi bardzo agresywną terapię psychotropową, każdą uwagę co do leczenia traktuje jako przejaw/nawrót choroby, nie udziela praktycznie żadnych informacji na temat leczenia.

Bardzo dobry lekarz ,miły,bardzo dobre podejście do pacjenta.Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba.

Dobrze rozpoznał moją chorobę i zastosował chyba najlepsze leki, ma zdroworozsądkowe i kompleksowe podejście do pacjenta

Konkretny i rzetelny, pomógł mi bardzo w moim problemie. Byłem u kilku psychiatrów ale ten mi odpowiada. Zalecił psychoterapię, o czym żaden inny lekarz nie wspomniał. Zdecydowanie polecam.

Konkretny i rzetelny, pomógł mi bardzo w moim problemie.
Byłem u kilku psychiatrów ale ten mi odpowiada.
Zalecił psychoterapię, o czym żaden inny lekarz nie wspomniał.
Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Zamiast leczyć straszy.

Zdecydowanie nie polecam. Zamiast leczyć straszy.

Wystawił nieodpowiednią diagnozę, przez co wdrożył złe leki. Lekarz z góry spisał mnie na straty. Powiedział, że mało kto z tego wychodzi. Ignorował moje myśli samobójcze i samookaleczanie się. ODRADZAM!!!

Byłam raz i więcej napewno się do niego nie wybiorę.Dodam ze czekałam prawie dwie godziny az wrescie mnie przyjal,a byłam umowiona na konkretna godzine. Doprawdy szkoda czasu i pieniedzy.

Zupełnie nie wyznał się co mi dolega i nie wysłuchał z czym mam problem!!! stwierdził że muszę wziąć tabletki na uspokojenie się i tylko tabletki i leki zero rozmów z pacjentem o tym co dręczy go. A Może powinnam pójść do psychologa ?