dr n. med. Roland Dadej

Seksuolog, USG, Urolog

urolog jakich mało, sumiennie wykonuje swoja robotę a przy tym jest bardzo uprzejmy ! nie marnujcie czasu na innych urologów.

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i nie próbował się mnie pozbyć. Jestem o nim bardzo dobrego zdania. Polecam.

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które
mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i
nie próbował się mnie pozbyć. Jestem o nim bardzo dobrego zdania. Polecam.

Bardzo spokojny, cierpliwy. Zawsze ma czas dla pacjenta, nie lekceważy go, dokładnie przegląda przyniesione dokumenty. Tłumaczy zawsze co i jak, i dlaczego, wtedy łatwiej jest znieść leczenie. Traktuje pacjenta jak partnera w rozmowie, a do tego zawsze uśmiechnięty. Polecam.

To co najwazniejsze i wyroznia Dr Dadeja sposrod innych lekarzy z ktorymi sie spotykalem, to empatia i zrozumienie potrzeb pacjenta. Czuje sie, ze nie tylko dysponuje odpowiednia wiedza ale i checia jej spozytkowania dla dobra chorego. Potrafi w odpowiedni sposob przekazac informacje i widac, ze nie chodzi tylko o to by pacjent wyszedl z recepta, ale by zrozumial po co mu ona. Bardzo dziekuje Doktorze za pomoc i zycze dalszych sukcesow. Robert D.

Od pierwszej wizyty wzbudził duże zaufanie. Profesjonalnie i przystępnie odpowiadał na wszystkie pytania. Od razu dało się zauważyć, że ma dużą wiedzę i doświadczenie, a Jego podejście do pacjenta jest kompetentne i fachowe. Skierował na odpowiednie badania szpitalne i po nich dobrał leki, które nareszcie pomogły. Wróciłem do swoich ulubionych zajęć,co wcześniej było niemożliwe ze względu na ból pęcherza i prostaty. Polecam wszystkim, świetny lekarz

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Poznań"?

Michał Dydowicz

Kasprzaka 16 pok 208