dr n. med. Roland Dadej

Seksuolog, USG, Urolog

Wysokiej klasy specjalista! Empatyczny, kulturalny. Nie tak często spotyka się lekarza, który zajmuje się pacjentem z dużym poświęceniem. W razie potrzeby szczerze polecam !

urolog jakich mało, sumiennie wykonuje swoja robotę a przy tym jest bardzo uprzejmy ! nie marnujcie czasu na innych urologów.

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i nie próbował się mnie pozbyć. Jestem o nim bardzo dobrego zdania. Polecam.

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które
mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i
nie próbował się mnie pozbyć. Jestem o nim bardzo dobrego zdania. Polecam.

Bardzo spokojny, cierpliwy. Zawsze ma czas dla pacjenta, nie lekceważy go, dokładnie przegląda przyniesione dokumenty. Tłumaczy zawsze co i jak, i dlaczego, wtedy łatwiej jest znieść leczenie. Traktuje pacjenta jak partnera w rozmowie, a do tego zawsze uśmiechnięty. Polecam.

To co najwazniejsze i wyroznia Dr Dadeja sposrod innych lekarzy z ktorymi sie spotykalem, to empatia i zrozumienie potrzeb pacjenta. Czuje sie, ze nie tylko dysponuje odpowiednia wiedza ale i checia jej spozytkowania dla dobra chorego. Potrafi w odpowiedni sposob przekazac informacje i widac, ze nie chodzi tylko o to by pacjent wyszedl z recepta, ale by zrozumial po co mu ona. Bardzo dziekuje Doktorze za pomoc i zycze dalszych sukcesow. Robert D.

Od pierwszej wizyty wzbudził duże zaufanie. Profesjonalnie i przystępnie odpowiadał na wszystkie pytania. Od razu dało się zauważyć, że ma dużą wiedzę i doświadczenie, a Jego podejście do pacjenta jest kompetentne i fachowe. Skierował na odpowiednie badania szpitalne i po nich dobrał leki, które nareszcie pomogły. Wróciłem do swoich ulubionych zajęć,co wcześniej było niemożliwe ze względu na ból pęcherza i prostaty. Polecam wszystkim, świetny lekarz

Wspaniały człowiek i wspaniały specjalista.Europejski format.Polecam

Wspaniały człowiek i wspaniały specjalista.Europejski format.Polecam

Taki powinien być każdy lekarz. Rzeczowy, konkretny i słucha pacjenta. Bardzo dobry specjalista. Bardzo mi pomógł i mogę normalnie funkcjonować.

Bardzo dobry specjalista. Kompleksowe rozwiązywanie problemów. Osobiście bardzo polecam.

Bardzo uprzjmy, elokwentny lekarz. Widać pełne oddanie pacjentowi. Pomimo, że trudno się dodzwonić (tu 4 punkty za czas poświęcony) to zawsze odpowiadał na moje maile z wątpliwościami. Nie naciąga na dodatkowe wizyty, ani niepotrzebne badania. Pomógł mi bardzo, chociaż już prawie straciłam nadzieje na wyleczenie. Widać, że jest na bieżąco z najnowszymi danymi. Polecam - (można sprawdzić samemu)