lek. dent. Roland Olencki

Gorąco polecam Pana Rolanda. Super człowiek, super podejście, bezstresowe leczenie. Zawsze wie co zrobić aby wizyta w jego gabinecie była komfortowa. Posiada sprzęt, którrgo brakuje innym dentystom. Robi na miejscu RTG a nie wysyła ze skierowaniem, posiada także mikroskop. Bardzo polecam. Wysoki poziom usług.

Bardzo kompetentny i delikatny, przy tym solidny i otwarty. Bałam się bardzo, a okazało się, że niepotrzebnie. Polecam.

Doświadczony, delikatny lekarz. Już nie muszę nosić protezy, mostek jaki mi zrobił wygląda jak prawdziwe zęby.

pan doktor zrobil mi za duze, chropowate, nieladne wypelnienie, ktorego nawet nie wypolerowal dobrze, zdecydowanie nie polecam, jak na tak niski poziom uslug bardzo wysoko sie ceni :(

Bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy, leczy bardzo delikatnie. Kompetentny i dokładny. Uratował mi ząb, który podobno był do usunięcia. Polecam.

Lekarz z praktyką, zna się na rzeczy, a przy tym delikatny.

Lekarz z praktyką, zna się na rzeczy, a przy tym delikatny.

Lekarz z powołania, wyjątkowo solidny i kompetentny

Lekarz z powołania, wyjątkowo solidny i kompetentny

Bardzo dobry stomatolog.Polecam,byłem kilka razy;świetny fachowiec

Bardzo dobry stomatolog.Polecam,byłem kilka razy;świetny fachowiec

Bardzo polecam ,kontakt z Tym lekarzem dostałam od znajomych którzy byli pacjentami.Nie zawiodłam się,będę stałą pacjentką(raczej systematyczną)ponieważ mam zaleczone wszystkie zęby przez właśnie Pana Stomatologa.Pozdrawiam.