Roman Bąkowicz

Dr Roman mówi niewiele wiec trudno się czegokolwiek dowiedzieć na wizycie. Po prostu robi swoje bez większego tłumaczenia. Z pewnością jest bardzo dokładny. O umiejętnościach się nie rozpisuję bo nie jestem ekspertem.

Nie rozumiem negatywnych komentarzy na temat ego itd. Trafiłem na dr Bąkowicza kilka lat temu po tym jak inny stomatolog mocno zepsuł mi zęba zapychając leczenie kanałowe plombą. Ogólnie nieprzyjemne doświadczenie. trafiłem do dr Bąkowicza właśnie z tym zębem w celu zweryfikowania co się dzieje (silny ból). Po kilku pytaniach doktora dowiedziałem się, że ząb jest do leczenia kanałowego (...tylko nie to!). Zaczęliśmy od razu. To było najbardziej profesjonalne leczenie jakiekolwiek miałem do tej pory (mówimy o kanałówce), a trochę zębów już leczyłem. Do dzisiaj chodzę tylko do doktora Bąkowicza, bo uważam, że ma dużą wiedzę, profesjonalne podejście i jest bardzo dokładny. Nie traktuje pacjentów jak "kolejną sztukę" do zrobienia. Zdecydowanie polecam!

Ale te opinie potrafią być krzywdzące...Ktoś napisał że jest "wszystkowiedzący"... no z mojego doświadczenia wynika, że na prawde tak jest. Moim problemem oprócz popsutych zębów jest to, że znieczulenia działają na mnie tylko chwilkę - ciągle trzeba dokładać, więc wychodze od dentysty tak pokłuta, że dziąsła czuje przez tydzień.... Do doktora trafiłam na leczenie kanałowe 2 zębów podczas jednej wizyty. 2 naraz ponieważ mam daleko i chciałam zaoszczędzić na kosztach podróży. Już po wejsciu powiedziałam doktorowi o tym problemie z znieczuleniem. Doktor zaczął wymieniać przyczyny takiego stanu i zaproponował tabletke która jakoś tam działa, że przedłuża działanie znieczulenia i trafił w dziesiątke! Dwa zęby przez kilka godzin siedzenia na fotelu wyleczone na jednym znieczuleniu na ząb :) W życiu tak u mnie wczesniej nie było... Miały mnie boleć te zęby przez kilka dni a ja na drugi dzień już kompletnie ich nie czułam- nic a nic . Żal czuje tylko, ze trafiłam do doktora kiedy mało już z moich zębów zostało i jedynkę straciłam z winy dentysty (- Bardzo polecam wszystkim dentofobom i tym którzy chcą raz a porządnie mieć wyleczone zęby. Poza perfekcją bardzo miła atmosfera w gabinecie

Jestem zadowolona. Bardzo dokładny, precyzyjny lekarz "nie idący na ilość tylko na jakość". Potrafiący korzystać z nowoczesnej technologii, co w dzisiejszych czasach powinno być sprawą normalną a niestety jeszcze nie wszędzie jest . Mam zaufanie i będę nadal korzystała z usług dr Romana Bąkowicza.

kłamczuch, oszust i megakombinator. zrobi wszystko, zeby twoj zab jak najszybciej byl do leczenia kanalowego. oplaca klakierow. i jak kazdy oszust, jest niewinny jak łza. z daleka!

Klasa lekarz. Profesjonalista na najwyższym poziomie. Fajnie że najpierw tłumaczy co będzie robić i że robi kosztorys, którego się trzyma. W czasie leczenia czułem się bezpiecznie i nawet przysnąłem (chyba pierwszy raz u dentysty). W porównaniu do moich poprzednich doświadczeń to nie ma porównania. Leczenie poziom ekstra.

Rzetelny, kompetentny, precyzyjny, przejmujący się, słucha pacjenta,tłumaczy.Podobno był prymusem i przed laty jak kończył studia to z tak wysoką notą, że otrzymał dyplom od dziekana. Myślę, że mu już tak zostało. Musi być the best. Poza tym przystojny :)

Poza tym przystojny :)

ten to ma dopiero przewrocone w glowie nt swoich umiejetnosci. nie robi duzo wiecej niz inni endodonci. a przekonanie o swojej nadzwyczajnosci TAAAAAAAAAAAAAKIE. az sie duszno robi, tyle miejsca sam zajmuje w swiecie.) zdecydowanie nie polecam. calkowity brak realnego kontaktu z rzeczywistoscia.

ten to ma dopiero przewrocone w glowie nt swoich umiejetnosci.
az sie duszno robi, tyle miejsca sam zajmuje w swiecie.)

zdecydowanie nie polecam.
calkowity brak realnego kontaktu z rzeczywistoscia.