lekarz Roman Barabach

Neonatolog

2,7

Kompetentny lekarz z wieloletnim doświadczeniem.Świetny diagnosta.

Kompetentny lekarz z wieloletnim doświadczeniem.Świetny diagnosta.

nie polecam, opinie wyrażona w punktacji

nie polecam, opinie wyrażona w punktacji

Lekarz nieprzyjemny, najpierw odmówił przyjęcia 1,5 rocznego dziecka (była niedziela), potem po prośbach przyjął 4- razy przyłożył stetoskop, kazał podać coś przeciwbólowego w domu i sobie poszedł. Dziecku po wizycie u innego lekarza, ale prywatnie zdjagnozowano obustronne zapalenie ucha środkowego. Pacjent dla tego doktorka to zło konieczne, a do tego w niedziele to już w ogóle. Nie polecam.

Podczas badań mojego dziecka przez Pana doktora byłam pewna, że moje maleństwo jest w bardzo dobrych rękach. Poza tym na wszelkie moje pytania otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi i wszelkie moje wątpliwości były rozwiewane.

zawiodłem się, brak zdecydowanej reakcji na pogarszający się stan zdrowia dziecka

Nie polecam, bardzo nieprzyjemny Pan. Niekompetentny, pacjenta traktuje jako zło konieczne.

Niezwykły lekarz, warto powierzyć mu swoje zdrowie, zawsze można na niego liczyć, rozumie pacjenta