lekarz Roman Bastow

Bardzo dobry lekarz,ogromna wiedza i doświadczenie. Posiada taką miłą aparycję, zawsze znajdzie jakiś sposób aby pomóc.

Bardzo bardzo dobry lekarz, z dużą wiedzą, jest empatyczny, potrafi wysłuchać, doradzić i pomóc. Polecam z całego serca :)

Polecam wszystkim tego lekarza. Kompetentny, fachowy. Wysłuchuje, doradza. Bardzo pomógł mnie i mojemu mężowi. Spogląda na pacjenta w sposób kompleksowy. No i do tego Pan Doktor jest bardzo sympatyczny.

Bardzo dobry lekarz, wysłuchuje pacjenta, stawia diagnozę po dokładnym badaniu. Tłumaczy na czym chorba polega, co robić dalej, czego unikać. Spokojny i bardzo sympatyczny. Polecam wszystkim!

Polecam Doktora, spokojny, cierpliwy, potrafi wytłumaczyć, rozwiać wątpliwości. Oby więcej lekarzy z takim podejściem.