Byliśmy u Pana doktora 4 razy,niestety pan doktor nie wykazał sie zbytnio zainetereowaniem naszego rocznego dziecka.Nie dowiedzielismy się tak naprawdę niczego co by mogło nas naprowadzic co dolega naszemu dziecku,pan doktor skupiał się na tym co pisze w komputerze niż na dziecku które potrzebuje pomocy i przede wszystkim trafionej diagnozy.Już na wejściu czuliśmy się nieswojo.Nie polecam👎

Wyleczył mnie z migren dziecięcych, świetny lekarz.

Wyleczył mnie z migren dziecięcych, świetny lekarz.

Świetny lekarz,bardzo dobry specjalista!!Do doktora Ciarki trafiłam z synem gdy miał pół roku(dziś 15lat),obowiązywała wtedy jeszcze rejonizacja,więc na wizyty przyjeżdżaliśmy do gabinetu prywatnego.Po 5miesiącach weszła w życie kasa chorych,wtedy doktor powiedział,żebyśmy przyjeżdżali do poradni.Nigdy nie odczułam różnicy w czasie wizyty w poradni a tą w prywatnym gabinecie kiedy płaciłam.Zawsze uprzejmy,kompetentny,nigdy nie mówi jak nie jest czegoś pewiem-najpierw badania potem diagnoza i odpowiednie leczenie!Kiedy diagnozował syna wysyłał nas na badania(potwierdzenie badaniami lub wykluczenie jego podejrzeń)nie jedno krotnie profesorowie na wstępie podważali jego podejrzenia i opinie,ale po serji badań które zrobili potwierdzali diagnozę dr.Ciarki!Naprawdę świetny specjalista,kulturalny,miły człowiek-lekarz z powołaniem!!!