dr n. med. Roman Garlicki

2,6
2,6

Źle mnie zdiagnozował. Leczenie spowodowało szereg skutków ubocznych! Fatalny operator, ostrzegam wszystkie kobiety, które miałby operować. Wyjątkowo nie uprzejmy, opowiada pseudo inteligentne, zboczone kawaly. Odradzam w 100% !!! Ciekawe ile osób juz zabił swoim brakiem podstaw wiedzy..

Prowadził mi ciążę. Jestem w 100% zadowolona z jego opieki w czasie ciązy jak i po porodzie. Jest specyficzny i nie każdy potrafi się z nim dogadać. Ja mogłam i polecam go każdej ciężarnej.

Nie polecam, nic nie mówi co się dzieje, recepta hormony , wizyta za pół roku.A następnie kubeł zimnej wody - operacja.

Przeprowadził mnie przez dwie ciąże (nie były łatwe z wielu powodów). Jestem zadowolona z opieki po nich. Jestem jego stałą pacjentką i nie mam zamiaru zmieniać go na innego ginekologa.

NIe polecam szkoda czasu i pieniędzy.Trzymał nas z mężem wiele lat.Bez rezultatu.Później jak to się mówi tak powiedział"sprzedam Was innemu lekarzowi" po fachu.Tamtem po 2-lub 3 latach zrobił to samo wyciągaŁ tylko kasę.Do dnia dzisiejszego nie mamy dzieci.Przez nich odechciewa mi się życ.