Jestem bardzo zadowolona z wizyty ,Polecam Pana Doktora ,wyjaśnił dokładnie przyczynę choroby, jest bardzo miły.

Kilka dni temu byłam u Pana Doktora w Plus Med na ulicy Warszawskiej w Kielcach. Wszyscy bardzo mili i nie było żadnego opóźnienia. Miałam zabieg metodą parową. Żylaki miałam bardzo duże i były widoczne nawet przez ciemne rajstopy. Warunki w klinice doskonałe, w oddzielnej sali jest czas przed zabiegiem żeby spokojnie przygotować i przebrać się (dostałam ubranie jednorazowe).Cały personel bardzo miły. W czasie zabiegu pan Doktor o wszystkim mnie informował co będzie robił - co dawało mi duży komfort psychiczny. Dodatkowo rozmawiając merytorycznie o zabiegu potrafił jeszcze pożartować, żeby rozluźnić atmosferę. jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pana Doktora Gołąbka i całego personelu.Jestem dopiero 3 dni po zabiegu, ale czuję się bardzo dobrze i noga wygląda nadzwyczaj dobrze jak na tak krótki czas po zabiegu.Na pewno z druga nogą też zgłoszę się wkrótce do Pana Doktora, bo widzę, że to świetny fachowiec i śmiało go można polecić innym. Bardzo dziękuję Panie Doktorze :)))
Barbara Miklas (24 stycznia 2017r.)

Wydawałoby się, że jak człowiek płaci słone pieniądze za wizytę to podejście lekarza będzie na najwyższym poziomie. Nic bardziej mylnego. Pacjenci przyjmowani co 10 min, pan doktor zmęczony, nastawiony tylko na zarabianie pieniędzy a nie na leczenie. Od pana dr trzeba wymuszać żeby łaskawie udzielił informacji na temat choroby. Nie polecam!

pacjentow jest duzo a pan doktor ma malo czasu dla kazdego z nich mimo kasy jaka za to pobiera nie polecilam bym tego pana