lekarz Roman Gorlach

Wenerolog, Dermatolog

Polecam Pana doktora, zawsze mi pomógł, jeśli niektórzy pacjenci oczekują cudownego leku to niech chodzą do cudotwórców.

Byłam u doktora dwa dni temu z problemem łupieżu żółtego,który mam zawsze po farbowaniu włosów. Skóra na głowie bardzo piecze i swędzi do tego wydzielaja sie taakie żółte klejace gródki. Lekarz przepisał mi antybiotyk i szampon leczniczy z apteki,za moja prośba wypisał mi tabl antyalergiczne . Plus specjalny sposob mycia głowy mydełkiem bambino 3razy,nastepnie 1raz zwyklym szapmonem i 1raz leczniczym. Na moje pytanie co ogólnie z ta moja przypadłościa zrobic,żeby uczulenie sie nie pojawiało odpowiedział,że znim sie ciezko na ten temat rozmawia bo jego zdaniem w ogole nie powinno sie stosowac chemi(???) i najlepiej w ogóle nie farbowac włosow. Sama na własna reke dowiedziałam sie ,że sa w aptekach specjalne farby do włosów nieuczulajace...
Do tego potwierdzam,lekarz wyglada jak Einstein ze swiatełkiem na czole,typ gawedziarza,w gabinecie zbyt głośna muzyka . Nie rozwiazał mojego problemu , nie jest konkretnym lekarzem.

Ten pan to żart . Pokazuje jemu wyniki badań bakteryjnych a on stwierdza że gronkowiec ! Lekki z przygotowanej kartki broncho vax czy coś w tym stylu sterydy i krem bambino. No jaja jakieś nic więcej.

Każdy ma swoje zdanie na temat tego lekarza. To był mój 4 lekarz, którego odwiedziłam no i niestety okazał się tym najgorszym. Moja skóra była lekko zaczerwieniona w zgięciach łokcia, buzia czysta bez najmniejszej skazy a Pan Doktor stwierdził, że mam gronkowca. Przepisał antybiotyki i maści przeróżne do smarowania bez wcześniejszego skierowania na pobranie wymazu z zaczerwienień. Na moje szczęście nie smarowałam się długo, bo efekty czułam od początku(ból i pogorszenie). I wczoraj trafiłam na cudownego lekarza, który powiedział po obejrzeniu całej mojej osoby, że jet to Atopowe Zapalenie Skóry. Na szczęście małe stadium i łatwe do zaleczenia.
Tak więc moi mili Państwo nie osądzam Pana Romana, ale jeśli chodzi o mnie to dziękuję za takie leczenie, które mogło okazać się dla mnie bardzo szkodliwe i nieodwracalne.
Życzę wszystkim dużo zdrowia

Dzisiaj tj 24.01.2013 byłam właśnie u p.doktora. Jestem b. zadowolona, siedząc w poczekalni czekając na swoją kolejkę obserwowałam ile to czasu poświęca pacjentowi.Bardzo długo rozmawiał z każdym.Dokładnie wszystko tłumaczył, jest bardzo uprzejmy. Ja osobiście polecam każdemu dr.Gorlacha, tym bardziej ,ze na dzisiejsze czasy dużo nie kasuje. Danuta Zmuda Trzebiatowska

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Koszalin"?

Kubusia Puchatka 36
Koszalin
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Mirosława Kowalska lekarz pediatra, spec. pneumonolog
ulica Kubusia Puchatka 22
75-710 Koszalin
PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin
ulica Plac Zwycięstwa 9
76-020 Bobolice
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zwycięstwa 204 A
75-640 Koszalin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFILAKTYKA"
Stanisława Staszica 8 a
75-449 Koszalin