lekarz Roman Graczyk

Neurolog

Dr Roman Graczyk przez dwa lata uparcie leczył moją mamę na porażenie nerwu twarzowego. Nie zlecił tomografii twarzoczaszki, nie skierował mamy do onkologa (standardowa procedura), nie chciało mu się nawet wstać z krzesła i zbadać lub chociaż obejrzeć twarzy pacjentki. Na pierwszej wizycie u innego specjalisty, od razu zdiagnozowano guz i skierowano do onkologa. Jest już jednak za późno i moja mama nie ma już szansy na powrót do zdrowia. Specjaliści w Wielkopolskim Centrum Onkologii są zszokowani poziomem zaniedbań do jakich doprowadził pseudolekarz Roman Graczyk.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Rzetelna informacja, diagnoza po szeregu badań, rokowania, czas na zastanowienie nad najlepszym sposobem leczenia. Przeszukiwanie Internet Itylko spotegowalo strach A wizyty u Pana Doktora spowodowały, że wreszcie poznałam przyczynę mojej choroby. Polecam

kompetentny, miły potrafiący pocieszyć i dać nadzieję , zawsze znajdzie odpowiedz na zadane pytanie ,umiejący wytłumaczyć problem

Pan Roman Graczyk wygląda na kompetentnego niestety po wypuszczeniu "zdrowego" pacjenta ze szpitala ten sam pacjent wrócił już po kilku dniach w stanie ciężkim! Po konsultacji choroby z innym lekarzem (publicznie!) zostały zapisane inne leki, inna metoda leczenia oraz zapisane KOLEJNE bardzo ważne badania które nie zostały wykonane! Według innego neurologa pacjent został wypuszczony do domu CHORY! NIE POLECAM! Tragedia.

Lekarz leczy mojego tatę po urazie głowy jakiego doznał w trakcie wypadku przy pracy. Jest bardzo miły,rzeczowy,kompetentny.Polecam.

Moja mama jest po udarze... pierwszy kontakt miałam z panem doktorem w szpitalu, spokojny, rzeczowy, miły, wszystko spokojnie mi wytłumaczył. Jedyna miła osoba w tym całym no... bagnie, powiedzmy... a potem spotkałam się z Nim w przychodni... Mama nie miała wypełnionej kartoteki... bez narzekania, bez nadęcia, sam to zrobił z uśmiechem... cały czas pogodny, jak brakuje takich ludzi, porozmawiał, poradził, i wogóle jest uroczy. Pani Doktorze dziękuję... więcej takich, jak Pan, traktuje pan pacjenta, jak partneram nie narzuva Pan swego zdania, nie udowadnia, ze jest najmądrzejszy ... Moja Mama jest Panem zachwycona i ja też... Zdrowia i wszelkiej pomyślności Panu życzę ...