Podsumowanie mojego leczenia: ani pieniędzy, ani zęba 😁. Nigdy więcej, nie polecam, za te pieniądze można również iść do porządnej kliniki, która "zna" się na stomatologii.

Najlepszy stomatolog u którego byłem, miła atmosfera, fachowe podejście do mojego problemu oraz co bardzo poprawiło mój komfort psychiczny to fakt że pan doktor jest specjalistą w chirurgii szczękowej!

Bardzo sympatyczny. Chodziłam do wielu stomatologów w Brodnicy i teraz wiem że już nigdzie indziej nie pójdę. Totalnie odradzam stomatologów z Wybickiego. Pani doktor bardzo pobieżnie sprawdziła moje zęby i ominęła dwa ubytki. Atmosfera w gabinecie bardzo napięta. Życzę wszystkim zdrowych zębów:-)

Życzę wszystkim zdrowych zębów:-)

Świetny lekarz!!! Jestem panikarą, więc usunięcie zęba dla mnie to koszmar... Okazało się że nie ma takiej potrzeby :) Pan Doktor znieczulił, cały czas do mnie mówił, w efekcie nie zorientowałam się kiedy było juz po wszystkim :) ZŁOTE RĘCE !!! Oby takich lekarzy było jak najwięcej :)

Jest tak drogi, że powinien nazywać się Coco Channel!

Jest tak drogi, że powinien nazywać się Coco Channel!

miłe przyjęcie, przestałam bać się dentysty

miłe przyjęcie, przestałam bać się dentysty

wysłuchał spokojnie moich problemów z zębami ,wytłumaczył jakie mogą wystąpić powikłania, pomógł je rozwiązać

najlepszy dentysta u jakiego bylem, szkoda tylko ze na wizytę trzeba umawiać się z kilku tygodniowym wyprzedzeniem

Moim zdaniem najlepszy stomatolog w Brodnicy. Pewnie nie jest to najtańszy lekarz stomatolog w mieście, jednak efekt Jego pracy wart jest tych pieniędzy. Rzetelny, uprzejmy, godny polecenia ;)

Najlepszy lekarz u jakiego byłem w życiu a byłem u wielu bardzo polecam jestem zadowolony z usług