lekarz Roman Janik

Psychiatra

Był taki moment w moim życiu, że byłam w rozsypce. Cierpiałam na bezsenność, była trudna sytuacja, o której nie chciałam nikomu mówić- myślałam o sobie wtedy- że chyba mam być ofiarą. Odważyłam się panu doktorowi opowiedzieć co wydarzyło się w akademiku. Dzięki lekom udało mi się zasnąć, pan doktor zasugerował wizytę u psycholog- terapię. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Pan doktor ma nie tylko podejście jako psychiatra, ale także jako psycholog. Wysłucha każdego. Polecam każdemu.

Lekarz godny polecenia.Rzadko spotka się takiego lekarza , który z taką uwagą wysłucha pacjęta.Po wyjściu z gabinetu bez leków czuję się zdrowsza.Połowę napięcia znika.Lekarz z powołaniem.Polecam.

Lekarz psychiatra z powołania !!! Kiedyś słowo "psychiatra" kojarzyło mi się z "wariatami".Nie wszyscy mają taki dar jak dr. Janik !!! Dziś wiem ,że jest to lekarz także i duszy. Jego doświadczenie jest tak duże ,że wszystkim pomoże. Miły , sympatyczny , empatyczny i do tego prawdziwy profesjonalista.Każdy kto ma jakiekolwiek problemy z emocjami powinien skorzystać z jego porad !!! I tak ma wielu pacjentów o czym świadczą kolejki przed gabinetem ale jedno powiem - POLECAM W 1000%.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Jak zyje troszke juz czasu nie spotkałam takiego rodzinnego dostępnego lekarza.Po prostu człowiek a nie lekarz,nie naciąga cie na kase,slucha co mówisz,zero wywyzszania sie,w gabinecie nie czujesz sie skrepowana,tak luźny lekarz ze mnie to zaskoczylo bardzo o aksamitnym glosie.POLECAM kazdemu.