dr Roman Jasiński

Endokrynolog

Pan dr. Roman Jasiński to lekarz z powołania. Niezwykle miły, życzliwy, kompetentny, z wiedzą i przede wszystkim komunikatywny co w tych czasach, wśród lekarzy jest niezwykłą rzadko. Analizuje wyniki a nie tylko "rzuca na nie okiem". Fantastycznie tłumaczy laikowi wszystkie wyniki, dlaczego jest tak a nie inaczej i co będziemy robić aby w przyszłości było lepiej oraz do jakich rezultatów dojdziemy. Bardzo się cieszę że trafiłam do tego dr. Już zawsze do niego będę chodzić.

Uprzejmy, życzliwy, kompetentny. Trafnie ukierunkował diagnostykę. Szczerze polecam. Uprzejmy, życzliwy, kompetentny. Trafnie ukierunkował diagnostykę. Szczerze polecam.

Uprzejmy, życzliwy, kompetentny. Trafnie ukierunkował diagnostykę.
Szczerze polecam.

naprawdę świetny specjalista i zupełnie normalna osoba, która wszystko wytłumaczy

naprawdę świetny specjalista i zupełnie normalna osoba, która wszystko
wytłumaczy

Bardzo dobry lekarz.Byłam pierwszy raz i jestem mile zaskoczona.Najpierw mnie wysłuchał a potem bez pośpiechu tłumaczył mi mój problem.Po wykonaniu badań podstawowych obiecał że zajmie się mną kompleksowo.Polecam!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Warszawa"?

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
LECZNICA RODZINNA "ALFA" M.Ciosek, J. Czarnecka-Mielczarek
Powstańców Warszawy 8
05-840 Brwinów
Niemcewicza 26 lok. 115
Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane