dr n. med. Roman Kaczor

Gastrolog

Najlepszy specjalista u którego kiedykolwiek byłam. Poprawnie zdiagozował moją chorobę, nadzorował leczenie w szpitalu. Dzięki niemu wróciłam do pełnego zdrowia. Zawsze mogłam na niego liczyć, a dodam, że leczę się już u doktora od 12 lat. Kompetentny wspaniały lekarz na którym można zawsze polegać.

Zawsze mogłam na niego liczyć, a dodam, że leczę się już u doktora od 12 lat.
Kompetentny wspaniały lekarz na którym można zawsze polegać.

Chciałbym napisać coś pozytywnego bo widząc te komentarze tym się sugerowałem, ale niestety.... Po krótce. Umówiłem się na wizytę na konkretną godzinę. Przyjechałem punktualnie - czekałem 0,5 h. Po powiedzeniu p.Kaczorowi na temat moich problemów otrzymałem informację, ze jak przestane pić alkohol to mi przejdzie (Pan Doktor patrzył na wyniki badań wątroby chociaż mówiłem, że brałem sterydy i przez to mam takie wyniki). Pytając dalej, czy jakaś dieta ? siemie lniane ? Pan Roman stwierdził, że jak mi to pomaga to mogę sobię brać, a diety nie potrzeba ewentualnie coś ...

Po krótce.
Umówiłem się na wizytę na konkretną godzinę. Przyjechałem punktualnie - czekałem 0,5 h. Po powiedzeniu p.Kaczorowi na temat moich problemów otrzymałem informację, ze jak przestane pić alkohol to mi przejdzie (Pan Doktor patrzył na wyniki badań wątroby chociaż mówiłem, że brałem sterydy i przez to mam takie wyniki). Pytając dalej, czy jakaś dieta ? siemie lniane ? Pan Roman stwierdził, że jak mi to pomaga to mogę sobię brać, a diety nie potrzeba ewentualnie coś lekkiego. Zapłaciłem 100 zł za wizytę a zostałem spławiony. Poszedłem do innego gastrologa, który nie zlekceważył moich objawów jak ten Pan Kaczor. Zrobiono mi gastroskopie i okazało się, że mam zapalenie żołądka i nadżerkę..... Gdybym słuchał się tego lekarza to bym pewnie miał wrzody.
NIE POLECAM! Powinienem iść do niego po zwrot pieniędzy, skoro jego diagnoza była błędna. Nigdy więcej takiego lekarza.

Pana dr Kaczora spotkałam kilkanaście lat temu na oddziale gastroenterologii w Katowicach i szczerze mówiąc jestem zaskoczona niektórymi opiniami. Do Katowic-Ligoty na oddział gastroenterologii , gdzie pracował Pan dr Kaczor przywieziono mnie w bardzo ciężkim stanie. Pan dr był m. in. jednym z lekarzy na oddziale, którzy się mną zajęli. Pamiętam bardzo dobrze Pana doktora, bo takich ludzi się nie zapomina, okazywał bardzo duże zainteresowanie stanem zdrowia pacjenta, potrafił potrzymać za rękę i pocieszyć, kiedy mój stan ulegał pogorszeniu, wpadał na oddział do pacjentów nawet kiedy miał wolne, żeby spytać ...

Pana dr Kaczora spotkałam kilkanaście lat temu na oddziale gastroenterologii
w Katowicach i szczerze mówiąc jestem zaskoczona niektórymi opiniami. Do Katowic-Ligoty na oddział gastroenterologii , gdzie pracował Pan dr Kaczor przywieziono mnie w bardzo ciężkim stanie. Pan dr był m. in. jednym z lekarzy na oddziale, którzy się mną zajęli. Pamiętam bardzo dobrze Pana doktora, bo takich ludzi się nie zapomina, okazywał bardzo duże zainteresowanie stanem zdrowia pacjenta, potrafił potrzymać za rękę i pocieszyć, kiedy mój stan ulegał pogorszeniu, wpadał na oddział do pacjentów nawet kiedy miał wolne, żeby spytać jak się czują i czy wszystko w porządku. Dzięki jego zaangażowaniu i poświęceniu całego zespołu lekarzy i pielęgniarek z oddziału gastroenterologii dzisiaj po wielu latach mogę napisać tę opinię. Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie mi życia. Wdzięczna pacjentka z Rybnika.

Wizyta poniżej moich oczekiwań. Informacje, które uzyskałam u gastrologa niczym nie różniły się od informacji i leczenia stosowanego przez lekarz rodzinnego. Niepotrzebnie wydane pieniądze z NFZ na wizytę, której mogło nie być.

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz.Cierpliwy,umiejący spokojnie wysłuchać pacjenta co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.Polecam tego lekarza!

Witam, ja byłam na kolonoskopii u dr. Kaczora, był bardzo zdziwiony, że nie zdecydowałam się na znieczulenie - koszt 150 zł. Kilka razy przed badaniem "wypomniał" mi to, co potęgowało we mnie strach. Samo badanie, wiadomo do przyjemnych nie należy ale ból znośny, gdy mówiłam,że boli, dr Kaczor był delikatniejszy, nie miałam tego badania nigdy wcześniej ale polecam jego wykonanie przez tego lekarza, niezależnie czy bez znieczulenia czy bez.

Dr Kaczora także ja mogę polecić, dobre podejście do pacjenta, wszystko załatwione na miejscu i w dość krótkim czasie. Nie żałuję pieniędzy, które przeznaczyłam na wizyty, było warto.

Wizyta w Katowicach w przychodni Polis.Lekarz przeprowadził badanie kolonoskopie.Bardzo miły.Dokładny wywiad przed badaniem.Badanie w znieczuleniu.Same pozytywy.Doktor Kaczor to świetny fachowiec a do tego naprawdę interesuję się pacjentem.Polecam w 100%.Na badanie skierowanie zostało wystawione z MEDICOVER.

Dr Kaczor to ogólnie polecany specjalista przez innych lekarzy. Na wizytę umówiłem się prywatnie i miałem pewne oczekiwania z tym związane. Dr Kaczor niestety poświęcił mi 5 minut przejrzał moje wyniki i postawił diagnozę. Później udałem się do paru innych specjalistów którzy poświęcili mi trochę więcej czasu i wszyscy uznali że diagnoza postawiona przez Dr Kaczora mogła być pochopna. Ogólnie wydaje mi się że jeśli pacjent decyduje się na wizytę prywatną może oczekiwać większego zaintersowania ze strony lekarza.

Korzystałam raz z usług dr Kaczora. Biorąc pod uwagę swój skromny budżet wizyta prywatna była dla mnie dużym wydatkiem, ale nie chciałam już dłużej czekać kilka miesięcy w kolejce do specjalistów, chciałam to załatwić szybko i fachowa i w końcu znaleźć pomoc. Przepłaciłam, bo radę jaką dał mi Pan dr mogłam sobie dac sama. Może zdradzałam sobą, że na więcej wizyt prywatnych nie będzie mnie stać i pan dr uznał, że nie warto się mną zajmować. Nie wiedział, albo nie chciał wnikać dokładnie w to, jak można by mi było pomóc (to by się mu mogło nie wrócić). Zakończył wizytę rozkładając z bezsilności ręce i pytając, cytuję "Co Pani proponuje?" - Głos mi odjęło i nic nie zaproponowałam. Po prostu wyszłam. To nie ja kończyłam medycynę i zdobywałam tytuły naukowe.

Trafiłam szczęśliwie do innego lekarza, który w żadnym razie nie pytał mnie o sugestie co do mojego leczenia. Wiedział, kto jest od czego. Niestety, kolejny raz miałam nawet wtedy sposobność spotkania się z dr Kaczorem, któru zastępował mojego lekarza. Czekałam na termin ponad 3m-ce, po czym, gdy przyszłam na umówiony termin i godzinę, dr Kaczor odhaczył pacjentów, którzy byli na miejscu i nie czekając na tych, którzy byli zapisani na później, po prostu sobie poszedł... A co tam, co go obchodzi, że ktoś czeka miesiącami na wizytę...

Może ktoś ma lepsze zdanie o panu dr, ma do tego prawo. Ja, po doświadczeniach (chciałabym, żeby było inaczej), ale wrażenie mam bardzo negatywne.