lekarz Roman Karasiewicz

Internista

Lekarz niezwykle uprzejmy, kompetentny. Gdybyśmy choć w części mieli takich lekarzy, to byłoby mniej kłopotów ze służbą zdrowia. Każdemu życzę spotkania z takim lekarzem jak doktor Karasiewicz.

Każdemu życzę spotkania z takim lekarzem jak doktor Karasiewicz.

uprzejmy, cierpliwy, wysłucha pacjenta do końca, skuteczny

uprzejmy, cierpliwy, wysłucha pacjenta do końca, skuteczny

jest moim lekarzem rodzinnym od 2004 rokui moja opinia jest taka: bardzo dobry i uprejmy lekarz.Zna się bardzo dobrze na swoim fachu. poprawnie zdiagnozował dużo nietypowych chorób. polecam,

Jestem pacjentką doktora R. Karasiewicza od 3 lat. Na początku moje wizyty u niego miały charakter sporadyczny - nie miałam potrzeby częstego odwiedzania przychodni z uwagi na bardzo dobry stan zdrowia. Jednakże ten stan rzeczy bardzo się ostatnio zmienił. Dzięki właściwej diagnozie postawionej przez doktora i odpowiedniemu pokierowaniu zostałam stosunkowo szybko zoperowana i w chwili obecnej powoli odzyskuję dawne siły. Moim skromnym zdaniem doktor Karasiewicz jest bardzo dobrym diagnostą za co mu serdecznie dziękuję. I pomimo tego, że czasem nie zdradza swoich intencjii nie omawiając głośno przypadku - wiem, że ...

Jednakże ten stan rzeczy bardzo się ostatnio zmienił. Dzięki właściwej diagnozie postawionej przez doktora i odpowiedniemu pokierowaniu zostałam stosunkowo szybko zoperowana i w chwili obecnej powoli odzyskuję dawne siły. Moim skromnym zdaniem doktor Karasiewicz jest bardzo dobrym diagnostą za co mu serdecznie dziękuję. I pomimo tego, że czasem nie zdradza swoich intencjii nie omawiając głośno przypadku - wiem, że można mu ufać! Raz jeszcze dziękuję. G.

Wciąż poszukujesz "Internista Żary"?

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
Anieli Krzywoń 2 A
65-534 Zielona Góra