dr hab. n. med. Roman Król

Ortopeda, Traumatolog

1,7
1,4

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłem. W 2008 roku był biegłym sądowym do którego trafiłem po wypadku samochodowym. Jak sam powiedział " pan mi bólu nie udowodni". Na tym wizyta się zakończyła. Nie polecam tego pana.

Kilka lat temu powołano go jako biegłego do oceny stanu operowanej nogi po złamaniu wypadkowym. Ocenił, że mam pełną rotację i żadnych dolegliwości nie mogę mieć. Kolejni lekarze stwierdzali brak rotacji i kierowali mnie na zabiegi. Przyznano mi 2 stopień niepełnosprawności na tę nogę. Podczas badania komisyjnego zachowywał się jak kanalia, wyśmiewał, kpił. Mimo jego opinii sprawę wygrałem. Sąd dał mi wiarę, a nie jemu co świadczy o jego kompetencjach. Chciałem go zaskarżyć przed Izbą Lekarską, ale nie miałem czasu i sił ze względu na stan nogi. Współczuję tym, co na niego trafiają. We wszystkim wystawiam mu ocenę najniższą.

kilka lat temu miałam wypadek , podwładni tego lekarza operowali mnie wbrew jego decyzji i uratowali mi życie , a potem mieli przez to sami potworne problemy , fakty mówią za siebie

Świetny lekarz, profesjonalista, znakomicie mnie wyleczył!!!

Świetny lekarz, profesjonalista, znakomicie mnie wyleczył!!!

Ja miałam styczność z doktorem wiele lat temu ale widze że nic się nie zmienił. Byłam w publicznej przychodni i zawsze! kilkunastu pacjentów czekało na niego z godzinę jak nie dłużej bo zawsze się spóźniał, a jak już był to wizyta trwała max 3 minuty. Masakra jednym słowem.

Wizyta w biegu , trwała ok 2 minut. Krótka ogólnikowa diagnoza- fizykoterapia. Nie podał jaka fizykoterapia, jakie zabiegi...

Ostatnio miałem z nim do czynienia wiele lat temu, ale po opiniach innych widzę, że nic się nie zmienił. Przez jego długotrwałe lekceważenie mojego bólu pooperacyjnego, brak chęci pomocy oraz brak kompetencji, o mało nie straciłem nogi. Nienawidzę go za wielomiesięczne cierpienia, których mi przysporzył i choć byłem wtedy dzieckiem konsekwencje odczuwam do dzisiaj. Moja rada - jak najdalej od tego konowała.

Prywatna wizyta trwała około 3 minut . Tak naprawdę nawet nie obejrzał mojego kręgosłupa. 3 minuty i następny. Nie polecam.

beznadziejny lekarz. za 3 minuty oglądania nogi zainkasował 100zł i kazał przyjść ponownie za tydzień. podejście do pacjenta to dno, dno, dno i 10m mułu. zdecydowanie nie polecam, chyba, że ktoś lubi się denerwować i kłócić z lekarzami.

beznadziejny lekarz.
podejście do pacjenta to dno, dno, dno i 10m mułu.

nie polecam. Dano mi do zrozumienia, że wizyta bezpłatna jest bez sensu.

nie polecam. Dano mi do zrozumienia, że wizyta bezpłatna jest bez sensu.